Yurtiçi kargo yeni iş ilanları iş başvurusu

Yurtiçi kargo iş başvurusu
 Kargo şirketlerine iş başvurusu yapmak isteyen arkadaşlarımıza aşağıda Yurtiçi kargo iş ilanlarını ve iş başvuru formunu yayınlıyoruz.

Yuriçi Kargo şirketine sizlerde iş başvurusu yapabilir ve çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz.
Yurtiçi kargo 1982 senesinde kurulmuştur ve Arıkanlı Holding'in bünyesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Karo şirketinin önceliği müşteri memnuniyeti ve gönderilen kargoları zamanında, güvenilir bir şekilde müşterilerine ulaştırmaktır. Şirketin çeşitli kargo
gönderim sistemleri bulunmaktadır bunlar Gün tercihli, tahsilatlı gönderi, vip ve kapıda ödemeli gönderi yapmaktadır.

Bu kapıda ödemeli sistem son yıllarda en çok kullanılan kargo gönderim şeklidir. Alıcı ve satıcı açısından güvenilir bir kargo gönderim şeklidir. 2006 senesinde ise kargo paketleme hizmetini faaliyete koymuştur. Bu kargo paketleme hizmeti hediye kutuları, normal kargo poşeti, standart kutular ve Türkiye'de ilk olarak uygulanan kırılabilecek ürünler için havalı paket sistemi müşterilerine sunulmuştur.

İnternetin ve internet alışverişlerinin çoğalması nedeni ile 2011 senesinde internet şubesi, ipad ve iphone üzerinden online kargo hizmetlerini başlatmıştır. Yurtiçi kargo 1996 senesinden itibaren yurt dışına da kargo gönderileri yapmaya başlamıştır. Bu büyük kargo şirketinde çalışmak istiyorsanız iş başvurusunda bulunabilirsiniz.
Yurtiçi kargo iş başvurusu için buradaki bağlantımıza tıklayınız.

İlgili diğer bağlantılarımız:
UPS kargo iş başvurusu
Aras kargo iş başvurusu
Sürat kargo iş başvurusu
MNG kargo iş başvurusu

1 yorum:

  1. emekli,lise mezunuyum bilgisayar kullanabiliyorum iş arıyorum.tl..02126272799

    YanıtlaSil

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.