2014 iş başvurusu ilanları burada

2014 yılı için personel alımları yavaş yavaş başladı. Elemana ihtiyacı olan pek çok kurum ve kuruluş iş ilanlarını yayımlamaya devam ediyorlar. Türkiye’nin her yerinde görevlendirmek üzere birçok eleman alınacak. Hem vasıflı, hem de vasıfsız olmak üzere iki şekilde yapılan alımlar, yine pek çok kişiye ekmek kapısı olacak. Kurum ve kuruluşlar açık olan pozisyonları doldurmak için internet üzerinden ilan vererek arama yapıyorlar. Titizlikle yapılan değerlendirmeler sonucunda işe uygun adaylar işe alınıyor. Birçoğu 2014 yılında büyüme hedefleri doğrultusunda yapacağı işe alımlar için şartlarını belirtiyor ve iş başvurusu yapacak olanlar bu şartlara uyuyorsa işe alınıyor. 2014 iş başvurusu ilanları sayesinde yine sayısız kişi iş bulabilecek.


2014 yılında personel alımı yapacak olan kurumlardan biri Antalya Büyükşehir Belediyesi olup, alımların çoğunluğu taşeron ve sözleşmeli memur kadrolarına yapılacaktır. İş ilanlarını kendi internet sitesi üzerinden yayımlayan Büyükşehir Belediyesi, İnsan kaynakları departmanı
aracılığı ile işe alımlarını gerçekleştirecektir. Diğer bir alım yapacak kurum ise; Türk Telekom olup, işe alımlarını kendi internet sitesi üzerinden AÇIK POZİSYONLAR linki üzerinden yapmaktadır. Sabancı Holding’te 2014 yılında eleman alımı yapacak olan şirketler arasında yer alıyor. Başvuruda bulunmak isteyenler sabanci.com.tr adresinden insan kaynakları bölümünden başvurularını yapabilirler. Bunların dışında, 2014 yılında bankalar da personel alımı yapacak. Bankaların resmi internet sitelerini takip ederek açık pozisyonlara başvuru yapabilirsiniz. 2014 yılı için personel alımı yapacak olan diğer kurumlar ise; Diyanet işleri, Adalet Bakanlığı, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı veTigem‘dir. Daha pek çok kurum ve kuruluş personel alımı yapacağı için iş ilanlarını güncel olarak takip ederseniz aradığınız işe başvuru yapabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.