2014 Medicana iş başvurusu

 Medicana hastaneleri iş ilanları yayınlamaya devam ediyor. Sizde sitemizden Medicana iş ilanlarına ulaşabilir başvurunuzu hemen gerçekleştirebilirsiniz.
Medicana iş başvurusu 2014 sayfamıza hoşgeldiniz. Medicana sağlık grubu bünyesinde çalışmak isteyenler için hazırladığımız sayfamızda iş ilanlarınızı ücretsiz ve üye olmadan verebilirsiniz. 2014 yılına yavaş yavaş yaklaştığımız şu günlerde Medicana sağlık grubu personel alımı yapıyor. Eksik kadrolarını tamamlamak için bazı sitelerde iş ilanlarını yayımlayan Medicana, açık pozisyonları için eleman arıyor. Türkiye’nin en çok tercih edilen isimleinden biri olan Medicana, en iyi hizmeti vermek için gece
gündüz çalışmaktadır. Siz de Medicana ailesine katılmak istiyorsanız kurumun kendi internet sitesi üzerinden veya ilanlarını yayımladığı secretcv sitesinden iş başvurusu yapabilirsiniz.


Medicana iş başvurusu için yapmanız gereken açık pozisyonlara tıklayarak başvurunuzu yapmaktır. Şuanda Avukat, fizik tedavi teknikeri, Ameliyathane hemşiresi, uluslararası hasta merkezi sorumlusu, genel yoğun bakım sorumlu hemşiresi, iç hastalıkları uzmanı, çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, yeni doğan yoğun bakım hemşiresi ve hemşire alımları yapılacaktır. Bu pozisyonlardan biri için iş başvurusunda bulunmak için secretcv sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.