Akbank 1600 kişi alacak

 Akbank iş başvurusu yapmak isteyen arkadaşlar bu yıl sizin yılınız olacak. Banka insan kaynakları hedeflerinde 2014 yılında tam 1600 kişiye iş olanağı sağlayacak. Akbank iş başvurusu için aşağıdaki bağlantımızı kullanabilirsiniz.
Akbank 1600 kişi alacak

Akbank, 2014 yılında 1.600 yeni personel alımı yapacaktır. 2014 yılında 35 yeni şube açılışı gerçekleştiren Akbank toplam 925 şubeye ulaştı. Geçen yıl 250 bin personel alımı gerçekleştiren banka 2014 yılında 70 yeni şube açmayı planlayan banka 1.600 yeni personel alımı gerçekleştirme hedefinde.
2014 yılında başta İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere büyük illerde şube açmayı planlayan Akbank'ın istihdam politikası şöyle:
Banka personel ihtiyaçları paralelinde Türkiye genelinde işe alımlar yapıyor. Bunun için çeşitli sınav ve mülakatlar düzenleyen banka işe alımlarda dört farklı
yöntem kullanıyor. Deneyimsiz adalar için yeni asistanlık, yönetici adaylığı ve müfettiş yardımcılığı pozisyonları için farklı işe alım süreçleri var.
Deneyimsiz alımlarda 28 yaşını doldurmuş olmak, üniversitelerin bankacılıkla ilgili bölümlerinden mezun olmak ve askerliğini tamamlamış olmak gerekiyor.
Deneyimli personel alımlarında ise yetkinlik bazlı mülakat yapılıyor. Kişilerin daha yakından tanımaya çalışan banka mülakat aşamasında adayların kişilik yapılarına, yetkinlikleriyle ilgili görevin uyumuna ve güçlü yönlerine odaklanıyor.
Akbank iş başvurusu için tıklayınız

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.