Anadolu kimya iş başvurusu yap

Anadolu Kimya iş başvurusu yaparak sizde Anadolu Kimya’ın gücünden güç alabilirsiniz. Anadolu Kimya personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Anadolu Kimya eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Anadolu Kimya insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Anadolu Kimya, 1989 yılında tekstil baskı sektörüne hizmet etmek amacıyla kurulmuştur. Yılların deneyimi ile sektörün öncü kuruluşu olan, hizmet ve kalite standartlarını sürekli geliştiren Anadolu Kimya; ürünlerini, uluslar arası tescili olan “Antex” markası ile müşterilerine sunmaktadır. 2011 yılında üretim gücünü arttırmak amacıyla yeni bir yatırım kararı alarak Aralık 2012’de İstanbul’daki yeni tesisinde faaliyetlerine başlamıştır.

Anadolu Kimya’nın uluslararası faaliyet ağı, Avrupa Birliği, Kuzey ve Güney Amerika, Afrika ülkeleri, Ortadoğu ve Asya dahil olmak üzere 30’u aşkın ülkeye ulaşmıştır. Sürekli yükselişte olan ihracatı ile markasının gücünü ve bilinilirliğini her geçen gün arttırmıştır.

Anadolu Kimya, hızla değişen ve gelişen üretim teknolojilerini kullanırken, sektörüne değer kazandırmak üzere ürün çeşitlerini ve hizmetlerini sürekli geliştirir. Araştırma ve geliştirme konularındaki hassasiyeti, tekstil baskı sektöründe ürettiği ve geliştirdiği özellikli ürünleri ile sektörün öncüsüdür.


Faaliyetlerini konusunda uzman ve deneyimli bir ekiple sürdüren Anadolu Kimya, AR-GE çalışmalarını, müşterilerine sunmadan önce kendi bünyesinde oluşturduğu Teknik Ar-Ge adı altında bir müşteri prototipi ile desteklemektedir. Teknik Ar-Ge’nin amacı, geliştirilen ürün müşteriler ile buluşmadan önce, ürünün baskı esnasındaki en iyi performans kriterlerini belirlemektir. Sektörü ile ilgili eğitimler vermek, yenilikçi fikirleri paylaşmak ve bu fikirleri uygulamak için uluslararası firmalarla işbirliği yapmak da Anadolu Kimya’nın amaçlarındandır.

Anadolu Kimya, çevreye duyarlı ve sağlıklı ürünler üretmek konusundaki misyonunu, almış olduğu ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası ile pekiştirip tüketicilerin korunması konusundaki duyarlılığını kanıtlamıştır. Antex ürünlerinin, Eco-tex Standart 100, Global Organik Tekstil Standartları (GOT’S), REACH ve uluslararası standartları kapsayan 24 ayrı testten başarıyla geçmiş olması, insana, çevreye ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemi göstermektedir.

Fikre saygı duyan, kalite anlayışı ve müşteri memnuniyetinden güç alan firmamız, danışmanları, yetkin personelleri, sahip olduğu modern tesis ve üretim araçları ile “sektöründe dünya lideri olma” hedefine emin adımlarla ilerlemektedir.
Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.