Anket doldurarak para kazanmak

Dünyada ve Türkiye’de gün geçtikçe popülaritesi artan anket doldurma işi bazıları için ek gelir kapısı olabiliyor. Anket doldurma, interneti ve bilgisayarı olan herkesin çok kolay para kazanabileceği bir iş olabilir. Ancak bu işten yüksek gelir beklememek gerekir. Sadece hergün 5-10 dakika ayırarak yapılan bir iş daha fazla ne kadar gelir getirebilir ki. Özellikle Türkiye’de son zamanlarda popüler hale gelen anket işi internetten nasıl para kazanılacağını araştıran kişiler için küçük cep harçlığı olabiliyor. Tabi ki internetten para kazanmak için anket doldurmak çok basit bir iştir. İnternetten para kazanmak için birçok yöntem bulunuyor.

Bu yöntemlerden en pratik olanı anket doldurarak ek gelir elde etmektir. Bilmeyenler için açıklayalım, anket doldurarak nasıl para kazanılır diye merak etmeyin. Bu konu ile ilgili birçok anket siteleri bulunuyor. Bu anket sitelerinde, bazen bir ürünle ilgili, bazen toplumsal araştırmalar için çeşitli anketler düzenlemektedir. Tek yapmanız gereken bu sitelere üye olarak her gün unutmadan, bıkmadan bu anketleri doldurmak. Ancak daha fazla para kazanmak için birden çok anket sitesine üye olabilirsiniz. Elbette bu işten çok fazla para kazanamazsınız. Ancak birçok anket sitesine aynı anda kayıt olarak ek gelir olacak şekilde para kazanabilirsiniz.

İnternette bu işin yapıldığı birçok anket sitesi bulunuyor. Bu sitelerden birisini örnek vermek gerekirse Clixsense en popüler olanı. Clixgrid bölümünde günde 25 resim tıklama hakkı veriliyor. Resimlerin altında 2,5 dolardan 0,10 dolara kadar ödüller var. Ödeme limiti 6 dolara ulaşınca talep ediyorsunuz. Anket doldurarak para kazanma yöntemi ile internetten para kazanmak
istiyorsanız kesinlikle Anket Kitaplarına ücret ödemeyin. Çünkü bu kitaplar da para kazanmak isteyenlerin iyi niyetini suistimal etmek üzere hazırlanıyor. Anket işinde daha ciddi para kazanmak için anket doldurma işi için part-time eleman arayan firmalar ulaşın. Bu firmalar AVM’lerde, işlek caddelerde belli markaların hazırladıkları anketleri gönüllülere yaptırarak kişi başına ödeme yapıyor. Bu sektör özellikle üniversite öğrencilerine ek gelir kazandırıyor. Yorum bölümünden siz de tecrübelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

http://www.clixsense.com/

http://www.cashnhits.com

http://www.neobux.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.