Ataberk inşaat iş ilanları iş başvurusu

Ataberk inşaat, inşaat sektöründe hizmet veren lider isimlerden biridir. Ankara’nın sincan ilçesinde bulunan Ataberk inşaat, her zaman kaliteyi ve müşteri memnuniyeti en üst sırada tutmuştur. Dürüstlük ilkesinden ödün vermeden çalışmalarına devam eden Ataberk inşaat, tecrübeli personeli ve ekipmanı ile başarılı bir şekilde ilerlemektedir. 1995 yılından bu yana altyapı işleri ile ticari hayatına şekil veren Ataberk inşaat, şimdiye kadar üstlendiği bütün projelerini başarı ile tamamlamıştır. Şuanda da pek çok proje üstünde çalışan Ataberk inşaat iş ilanlarını yayımlayarak personel alımı yapmaktadır.


Kendi internet sitesi üzerinden alım yapan Ataberk inşaat, insan kaynakları bölümünden iş başvurusu yapacak olanları kabul etmektedir. Kişisel bilgilerin yer aldığı iş
başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak Ataberk inşaat iş başvurusu yapabilirsiniz. Başvuru için ataberkinsaat.com web adresinden, info@ataberkinsaat.com e-posta adresinden veya 0312 250 24 24 numaralı telefon numarasından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.