EVİ OLMAYAN KALMASIN 60 AY "0" FAİZ

Bursa part-time iş ilanları

Bursa part time iş ilanları sayfamız aracılığı ile aradığınız part time elemanı veya part time işini kolaylıkla bulabilirsiniz.Bursa  iş imkanı bakımından oldukça aktif bir il olup, iş ve eleman arayanlar için fazla zaman kaybettirmemektedir. Eğer Siz de Bursa’da ikamet ediyorsanız ve hala iş arıyorum diyorsanız doğru adrestesiniz.Sayfamız üzerinden iş ilanlarınızı ücretsiz ve üyelik gerekmeden yayımlayabilir,aradığınız işi kısa sürede bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra,  eleman arayanlar da ilanlarını sayfamızdan ücretsiz olarak yayımlayabilirler.Hangi sektörden olursa olsun vereceğiniz tek bir ilan ile aradığınız part time işini veya part time elemanını kolaylıkla bulmanız mümkün. Bursa part time
iş ilanları başlığımız altında iş ve eleman aramalarınızı hemen şimdi yapabilirsiniz. Yorum bölümüne aradığınız işin veya elemanın kriterlerini belirterek, iletişim bilgilerinizi de eklemeniz dahilinde ilanınızı yayımlayabilirsiniz. Ancak, iletişim bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olduğundan mutlaka emin olunuz.


PART TİME ÇALIŞACAK REYON GÖREVLİSİ ARANIYOR

Marketimize part time çalışmak üzere reyon görevlisi alınacaktır. Başvuruda bulunacak olan adayların daha önce bu alanda en az 1 yıl çalışmış, deneyimli ve tertipli olmaları gerekmektedir. Ayrıca, 18 ile 30 yaşları arasında olanlar başvuru yapsınlar. Bya bayan fark etmez.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.