Eleman arayan oteller

 Otellerde çalışmak isteyen arkadaşlarımız için bu konuyu açmayı gerekli bulduk. Otellerde çalışmanın püf noktaları, eleman arayan oteller başlığımızda ve aşağıda yayınlanacaktır. Otel iş başvurusu yapmak isteyen arkadaşlar sitemizi takip etmeye devam ediniz.

Eleman arayan oteller sayfamıza iş ilanlarınızı girerek, arama yapabilirsiniz. Otellerde çalıştırmak üzere eleman arayanlar, sayfamız üzerinden sadece ilan vererek aradıkları elemanı bulabilirler. Garson, resepsiyonist, masör, vale, aşçı,kat görevlisi ve daha pek çok alana eleman bulabilirsiniz. Özellikle yaz sezonunda oldukça hareketli olan oteller, kış aylarında etkinliğini kaybetse de yaz kış açık ve faaliyette olanlarda vardır. Eğer sizin de kış aylarında hizmetleriniz için görevlendirecek elemana ihtiyacınız varsa sayfanın altındaki yorum bölümünden ilanlarınızı ücretsiz olarak yayımlayabilirsiniz. Ayrıca, iş arıyorum diyenler de tecrübelerini ve iletişim bilgilerini yazarak yayımlanan ilanlara iş başvurusu yapabilirler. Ancak, ilanlarınıza iletişim bilgilerinizi ve yaşadığınız şehri eklemeyi unutmayınız.


OTELDE ÇALIŞACAK RESEPSİYONİST ARANIYOR

Antalya Alanya’daki otelimize resepsiyonda çalışacak; Almanca
ve İngilizce dillerini ana dili gibi bilen, 20 ile 30 yaşları arası, bakımlı, sorumluluk sahibi, diksiyonu düzgün ve güler yüzlü bayan alınacaktır. Başvuruların şahsen yapılması gerekmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.