ENKA inşaat personel alımları

Türkiye’nin öncü kuruluşlarından Enka inşaat yatırımlara devam ediyor. Bilindiği Üzere Enka İnşaat Yurt dışında inşaat edilen yapılarda imzası bulunan bir şirkettir.
Enka İnşaat iletişim bilgileri Bizimle irtibata geçmek isterseniz, lütfen hr@enka.com adresine mesaj atAdres: Türkiye – İSTANBUL Adres: Balmumcu, Enka Binaları, Beşiktaş, 34349, İstanbul / TÜRKİYE
Tel: +90 – (212) 376 10 00 (pbx) Faks: +90 – (212) 272 88 69 e-posta: enka@enka.com

Enka İnşaat’ta  çalışmak ister misiniz? Enka İnşaat iş başvurusu ve Enka İnşaat personel alımları hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız için Enka İnşaat insan kaynaklarını araştırdık. Enka İnşaat iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Enka İnşaat İş Başvurusu İçin Tıklayınız.

Şuan da Enka’da ki mevcut iş fırsatlarına başvurmak ve özgeçmişinizin bizlere ulaşabilmesi için insan kaynakları web sitemizdeki adımları izleyerek başvuruda bulunabilirsiniz. Tüm başvurular insan kaynakları uzmanlarımız tarafından dikkatle incelenerek değerlendirilir ve potansiyel olanlar, başvuru sahiplerinin tercihlerine göre uygun departman veya projelere gönderilir. Bu işlem gelecektek
i iş istihdamı için aday kaynağı olarak kullanılan CV veritabanına eklenmeden önce yapılır.

Enka İnşaat İş Başvurusu adı altında iş başvuru masrafı alan kötü niyetli şahıslara dikkat etmenizi rica ediyoruz. ENKA İnşaat şirketi iş başvurusu yapan adaylardan hiçbir şekilde ücret talep etmez. ENKA inşaat yurt dışı personel alımlarına başladır. ENKA inşaat’ın yabancı ülkelerde gerçekleştirmiş olduğu projelerinde görevlendirilmek üzere birçok pozisyon için personel alımlarını sürdürmektedir. Enka İnşaat İş Başvurusu ile açık bulunan pozisyonlar arasında; makine ekipman elektrik mühendisi, iş güvenliği sağlığı ve çevre eğitmeni, mimar ve saha kısım şefi bulunuyor. Daha birçok açık pozisyon için iş başvuruları kabul edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.