Enka inşaat yeni iş ilanları

 Dünyaca ünlü inşaat firmamız Enka inşaat yeni iş ilanlarına aşağıdaki bağlantımızdan ulaşabilir başvurunuzu hemen gerçekleştirebilirsiniz. Enka inşaat eleman ilanları güncel olarak sitemizde yayınlanmaya devam edecektir.

Enka İnşaat ve Sanayi şirketi 1957 senesinde iki inşaat mühendisi tarafından ortak olarak kurulmuştur. Şirket 1960'lı yıllarda sanayi alanına önemli yatırımlar yapmıştır bu yatırımlar ise şöyledir; tersane tesisleri, 20 fabrika ve altyapı işleri inşaatlarını başarı ile tamamlamıştır. Enka İnşaat 1980'li senesinin başlarında grup şirketlerin desteği ile patlama yaşamış ve oldukça büyümüştür. Şirket Kuzey Afrika ve Orta Doğuda çok güzel projeler almıştır böylelikle yurtdışı hacmini oldukça genişletmiştir.

Enka İnşaat ve Enka Holding 2002 senesinde birleşmiştir. Günümüzde Enka İnşaat şirketinde 17.000'den fazla işçi, 1400'den fazla teknik personel, 1100'den fazla idari personel ve bir çok alanda çalışan personeli bulunmaktadır. Şirkette toplam çalışan sayısı 20.000 kişiyi aşmaktadır. Böyle büyük bir şirkette sizlerde çalışmak istiyorsanız iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

Enka İnşaat'da yer ala bazı iş ilanları;


ELEKTRİK İŞLERİ ŞEFİ Rusya
SAHA MİMARI Umman
GIDA TEKNİKERİ Irak
ELEKTRİK TEKNİK RESSAMI İstanbul(Avr.)
MUHASEBE MEMURU Moritanya
KALİTE GÜVENCE MÜHENDİSİ Gabon

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.