Evde kutu katlama işi ile para kazanmak

Kutular hediye sunumlarında, nişan, kına nikah gibi törenlerde kına, lavanta, şekerleme ikramında kullanılır. Günümüzde kutuların çeşitliliği ve kullanım alanları da çok genişledi. Firmalar değişik ve albenili hediye paketleri sunumunda büyük- küçük, rengarenk süslü kutular kullanıyorlar. Bu kutuların kartonu matbaalarda hazırlatılarak katlaması ve süslemesi evinde çalışan kişilere iş kapısı oluyor.  Özel iç çamaşırları hediyelik giysiler özel kutularda sunuluyor. Takı firmaları tokalar, inci, boncuk gibi takıları minik süslü kutularda sunuyor. Özellikle hediye paketleri sunumunda, tek kişilik çikolata ve şekerlemeler özel kutularda sunuluyor. Kına gecelerinde, nişan törenlerinde konuklara sunulacak ikramlar özel kutular içerisinde sunulur. Bu kadar çok kullanım alanı olan kutular bir çok kişiye iş fırsatı da
oluyor. Evlerinde kutu katlayarak firmalara satan çok sayıda ev hanımı bulunuyor. Sadece ev hanımları değil, eli işe yatkın erkekler, öğrenciler de katlama işi yaparak ek gelir sağlıyorlar.

Çünkü kutu katlama işi evde yapılacak zevkli işlerden birisidir. Kutu paketleme işi oldukça talep edilen iş olduğu için bu işi birkaç kişi ekip kurarak ya da aile fertleriyle akşamları televizyon izleyerek bile yapabilirsiniz.

Kutu katlama işi yapanlara malzemeler teslim edilir, örnekler sunulur, iş bitiminde mal teslim alınırken ödeme yapılır. Hazırladığınız şık minik kutuları bijuteri dükkanları, hediyelik eşya dükkanları, pastahanelere olmak üzere çeşitli işyerlerine toptan satabilirsiniz.evde kutu katlama isi 2 283x300 Evde kutu katlama işi

Özellikle bu işi çok seri yapanlariyi para kazanabilir. Siz de ister eve u katlama işi veren firmaların verdiği siparişleri yaparak, isterseniz de kendi tasarımınız olan kutuları, hediyelik satan dükkanlar, sarraflar, pastahane ve daha bir çok büyük mağazalara sunarak para kazanabilirsiniz.  Hazırladığınız u katlama işi örneklerini göstererek topluca sipariş alabilirsiniz.  Yorumlarınızı bekliyoruz.

4 yorum:

 1. ben sivasta ikamet ediyorum 3 kişilik ekibiz numaram 0506 460 66 68

  YanıtlaSil
 2. Ben yapmak isterim

  YanıtlaSil
 3. merhaba bu iş hakkında bilgileri sunuyorsunuz ancak nereden temin edebiliriz , nasıl irtibat sağlarız bunları paylaşmıyorsunuz ..

  YanıtlaSil
 4. sivasta ikamet etmekteyim evde kutu yapabilirim

  YanıtlaSil

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.