Evde poşet katlama işi yapmak

Ek gelire ihtiyacı olanlar ve para kazanmak isteyenler günümüzde popüler olan ek işlerden biriside poşet katlamaktır. Evde poşet katlama işi veren firmalar 2014 ile irtibata geçerek evde boş vakitlerinizi değerlendirebilir ve ek iş yapabilirsiniz. Evinizde çok kolayca bu işi yapabilirsiniz. Bu iş pratik hem de eğlenceli bir iştir. İsterseniz yalnız, isterseniz bir ekip kurarak işe başlayabilir ve gelirinize katkı sağlayabilirsiniz. Farklı el becerileriniz yok ise dikiş, nakış, boncuk işleriyle aranız iyi değil ise poşet katlama işi tam size göre olabilir. Her yaştan kişilerin yapabileceği bu iş, gün çerisinde sizi ve günlük hayatınızı etkilemeyecek kolaylıktadır. Evlere iş veren firmalar ile irtibata geçebilir ve kendinizi keşfedebilirsiniz. Hem elinizde harçlığınız olur hem de bir şeyler başarmanın mutluluğunu
yaşayabilirsiniz. Ayrıca sayfamızın yorum bölümünden de iş ilanlarınızı ücretsiz ve üye olmadan yayımlayabilir, firmalara çok daha kolay ulaşabilirsiniz.


EVDE POŞET KATLAMA İŞİ VERİYORUZ

Evde poşet katlayacak bayanlara ihtiyaç vardır. Bizimle çalışmak isteyenler ulaşabilirler. İzmir, Ankara ve İstanbul’da ikamet edenler tercih edilecektir.

8 yorum:

 1. Ilani gonderen fjrma kim

  YanıtlaSil
 2. Bu işi yapmak istiyorum nasıl iletiseme gecebilirim??

  YanıtlaSil
 3. Nasıl ulaşacağız hiç bir bilgi yok

  YanıtlaSil
 4. Ben Ankara'da ikamet ediyorum. bgencgenc@yahoo.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.

  YanıtlaSil
 5. nasil ulasacagiz firmalara

  YanıtlaSil
 6. istanbul fatih te oturuyorum 3 kişiyiz. felemex@hotmail.com ulaşabilirsiniz....

  YanıtlaSil
 7. Duygucumsss@gmail.com eskisehir

  YanıtlaSil
 8. Duygucumsss@gmail.com eskisehir

  YanıtlaSil

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.