Evden nikah şekeri işi nasıl yapılır 2014

Evde ek iş yapmak isteyenler için en çok ilgi gören iş ilanlarından biri de evde nikâh şekeri nasıl yapılır 2014′tür. Evde yapılabilecek en kolay ve rahat ek iş imkânlarındandır. Sermaye koymadan herhangi bir masraf yapmadan bu işe başlayabilirsiniz. Nikâh törenlerinin vazgeçilmezi nikâh şekerlerini siz şekillendirebilir ve el emeğinizden ciddi olarak  para kazanabilirsiniz.

Evlere ek işveren firmalar arasında yer alan nikâh şekeri yapımı, firmalara başvurusunda bulunmanız ile başlamaktadır. Size gerekli malzemeler temin edilmekte ve sizden istenilen sürede iş teslimini yapmanız istenmektedir. Nikâh şekeri yapımı ve süslemesi size ait oluyor. Genelde ekip işi olarak yapılan bu ek iş hem size he arkadaş ve komşularınız içinde ek iş fırsatına dönüşebilir. Sizde aile bütçenize katkı sağlamak ve ek gelir imkânlarından yararlanmak isterseniz evde ek iş
yapabilirsiniz. Ayrıca, sayfamız aracılığı ile iş ilanlarınızı yayımlayarak evlere iş veren firmalara sesinizi daha kolay duyurabilirsiniz. Ancak, ilanlarınızı yayınlarken iletişim bilgilerinizi girmeyi unutmayınız.

EVLERE NİKAH ŞEKERİ İŞİ VERİLECEK

Nikâh şekeri yapımı işi için evden çalışacak bayanlar arıyoruz.  İstanbul’da ikamet edenler 0531 253 37 32 ve de 0216 537 70 67 no’lu numaralardan bize  ulaşabilirler.

1 yorum:

  1. numaralar yanlis ve kullanilmiyr daha duzgun ilanlar paylasirsaniz seviniriz!

    YanıtlaSil

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.