Evlere Kalem İşi Veren Firmalar

2014 evlere kalem işi verilir başlıklı makalemize hoşgeldiniz. Son zamanların en çok rağbet gören işlerinden biri de evde kalem işidir. Ev hanımlarının evde kolaylıkla yapabilecekleri bu iş, evlere iş veren firmalar sayesinde para kazandırmaya devam ediyor.Üstelik sadece birkaç saatinizi ayırarak ciddi gelirler elde edebilirsiniz. Evde kalem montajı işi, hem evinizde oturmanıza, hem de oturduğunuz yerden para kazanmanıza yardımcı oluyor.Bulunduğunuz ilde bu işi yaptıran firmalar mutlaka vardır. Küçük bir araştırma ile bu firmalara ulaşabilirsiniz. Ayrıca, daha kısa bir yöntem ile yani sayfamızı
kullanarak da evlere kalem işi veren firmalara ulaşmanız mümkün. Hem iş arayanlar, hem de eleman arayanlar için oluşturduğumuz sayfamızda vereceğiniz iş ilanlarınız için ücret talep etmiyor, üyelik istemiyoruz. Hemen şimdi iş ilanınızı verin, aradığınız kalem işini Türkiye’nin neresinde olursanız olun bulun.


EVLERE KALEM İŞİ VERİLECEK

Ev hanımlarına kalem işi verilecektir. İstanbul’da ikamet eden ve bu işi yapmak isteyen herkes lia.adolina@gmail.com adresine mail atabilir.

EVDE KALEM İŞİ YAPMAK İSTİYORUM

Ankara’da oturuyorum ve evde kalem işi yapmak istiyorum. Daha önceden deneyimim var. Bu iş üzerine 2 yıl kadar çalıştım. Ankara’da iş yaptırmak isteyenler bana ulaşabilirler.

8 yorum:

 1. Bende yapabilirim .akcaliayse@gmail.com

  YanıtlaSil
 2. toprak

  kayrahan07@hotmail.com

  Antalya ikamet ediyorum.

  YanıtlaSil
 3. Elvan seyrek izmir karsiyaka emrah.elvan@hotmail.com

  YanıtlaSil
 4. Vural-28@hotmail.com

  YanıtlaSil
 5. Mandefigo@hotmail.com cevabinizi bekliyorum ıstanbul/pendik

  YanıtlaSil
 6. Sema tiryaki
  tekin_tiryaki@hotmail.com
  İstanbul/esenyurt

  YanıtlaSil
 7. Songül Bektaş

  6 kişilik ekibim vardır.

  Pendik/İstanbul

  kerimbkts@hotmail.com

  YanıtlaSil

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.