Evlere tesbih işi veren firmalar

Evde ek iş yaparak kolayca aile bütçenize ek gelir sağlayabilirsiniz. 2014 İstanbul’da evlere tespih işi verenler gün geçtikçe artmakta ve tespih dizmek size para kazandırmaktadır. Anlaştığınız firma veya işvereniniz size gerekli olan malzemeleri sağladıktan sonra işe başlayabilirsiniz.

İpe boncukları dizerek farklı çeşitliliklerde tespihler üretmiş olursunuz. Yapımı oldukça basit olan bu ile evinize ek gelir sağlayabilirsiniz. Kendinizde malzeme temin ederek farklı tasarımlar geliştirip firmalara gösterebilirsiniz. İnternet mecerası ek iş arayan kişiler için büyük fırsatlar sağlamakta ve işveren ile iş arayanları buluşturmaktadır. Günümüzde birçok bayan evde
ek iş yaparak geçimlerine yardımcı olmaktadırlar. Öğrenciler ve ek gelire ihtiyacı olan herkes bu işi kolayca öğrenerek evinin bütçesine katkıda bulunabilir. Gerekli bilgiler iş verenler tarafından size verilmektedir. Sizden istenilen teslim zamanına kadar istenilen miktarda tespihi dizmenizdir. Eğer sizde Evden çalışmak istiyorum diyorsanız ek işe ihtiyacınız varsa evde ek iş yapabilirsiniz. İstanbul’da oturanlara özel oluşturduğumuz sayfamızda iş ve eleman aramalarınızı ücretsiz olarak yapabilirsiniz. İş ilanlarınızı iletişim bilgileriniz ile birlikte yayımlayarak, sesinizi firmalara çok daha kolay duyurabilirsiniz.

EVDE TESPİH DİZİMİ YAPACAK BAYANLAR ARANIYOR

İstanbul’da ikamet ediyorsanız ve evde tespih işi yaparak gelir elde etmek istiyorsanız 0535 941 14 85 – 0507 364 85 84 numaralı telefonlardan arayarak bilgi alabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.