Hayat kimya iş başvurusu

Hayat Kimya iş başvurusu yaparak sizde Hayat Kimya’ın gücünden güç alabilirsiniz. Hayat Kimya personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Hayat Kimya eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Hayat Kimya insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Hayat Holding’in temelleri 1937 yılında zorlu koşullardan geçen, sanayileşmeye çalışan Türkiye’de atıldı. Kumaş toptancılığıyla ticaret hayatını sürdüren Kiğılı Ailesi, 1967 yılında Yahya Kiğılı’nın kumaş üretimine başlamasıyla sanayi alanındaki ilk girişimini gerçekleştirdi. 1969 yılında Kastamonu Entegre’yle yonga levha üretim tesisini işletmeye alan Yahya Kiğılı, 1986 yılında Hayat
Kimya’nın temellerini attı ve hızlı tüketim sektörüne giriş yaptı.

Hayat Kimya, temizlik kağıtları kategorisinde Papia, Familia, Focus ve Teno, ev bakım ürünleri kategorisinde Bingo, kadın hijyen ürünleri kategorisinde Molped, bebek bakım ürünleri kategorisinde Molfix,, hasta bezinde ise Joly ve Evony markalarını tüketicisiyle buluşturuyor.

Hızlı tüketim sektöründe faaliyet gösteren lider kuruluşlar arasında yer alan Hayat Kimya, global pazarda Türk sermayesine sahip en büyük oyunculardan biri olarak boy gösteriyor.

Komşu ülkelerde sanayide başlattığı yatırım ve ihracat atağıyla globalleşme sürecinde emin adımlar atan Hayat Kimya, halen 5.200 kişiye istihdam sağlıyor.

Avrupa standartlarına uyumlu sistemlerle dünya çapında 6 farklı ülkede üretim yapan Hayat Kimya, 101 ülkedeki ihracat ağıyla tüketicilerine ulaşıyor. Hayat Kimya, yurtiçi İzmit fabrikasında; Deterjan, Hijyen, Temizlik kağıdı kategorisinde üretim yapıyor. Yurtdışında Cezayir Hayat DHC fabrikasında; Ev Bakım ve Hijyen, İran Pars Hayat Sağlık Ürünleri Sehami Has fabrikasında; Hijyen ve Temizlik Kağıtları, Mısır Hayat Hygienic Products S.A.E. fabrikasında; Hijyen, Bosna Hersek Natron HAYAT DOO Fabrikası’nda ise selüloz ve ambalaj kağıdı kategorisinde üretim gerçekleştiriyor.

Hayat Kimya’nın yenilik üssü olarak tanımlanan AR-GE Merkezi, 9 Milyon TL yatırım ve 8 Milyon TL genel bütçesi ile risk ve inovasyon yönetimi gibi sistematik yaklaşımları iş süreçlerine adapte ediyor. AR-GE Merkezi, hızlı tüketim ürünleri kategorisinde çevre dostu ürünler tasarlamayı amaç ediniyor.

İhracat performansı sayesinde 5 kıtada 101 ülkede markalarını tüketicisiyle buluşturan kurum, Türkiye’nin en büyük ihracatçıları sıralamasında 2012’de 70. Sırada, İSO’nun ilk 500 sıralamasında 68. sırada yer alıyor. Hayat Kimya, çocuk bezi kapasitesiyle dünyanın 5. büyük üreticisi olarak sektörün trendlerini belirliyor. Temizlik kağıtları yatırımıyla ise Avrupa’nın 7. büyük üreticisi haline geliyor.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.