Hidromek iş başvurusu

Hidromek iş başvurusu yaparak sizde Hidromek’ın gücünden güç alabilirsiniz. Hidromek personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Hidromek eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Hidromek insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:
İnsan Kaynakları Politikamız
Dünya markası olmak vizyonu ile şirketimizin belirlemiş olduğu hedef ve stratejiler doğrultusunda gereksinim duyduğu nitelikli insan gücünü bünyemize katmak,
Çalışanlarımızın yetkinliklerini geliştirecek ve refah seviyelerini arttıracak güvenli bir çalışma ortamı sağlamak,
Tüm çalışanlarımızın katılımı ile kalitemizi sürekli iyileştirmek ve firmamızı, ürünlerimizi ve çalışanlarımızı sürekli geliştirmek,
Doğru iş için doğru insanı seçmek, çalışanlarımızın Hidromek’te kalıcı olmalarını temin etmek,
Çalışan memnuniyeti ve aidiyet duygusu açısından fark yaratmaktır.
İşe Alım Süreci
İş alım sürecimizde temel hedefimiz ilgili pozisyona ve Hidromek ailesine en uygun adaya ulaşmaktır. Farklı kanallarla ilanlarımıza başvuran adaylarımız bir aday havuzunda
toplanır ve başvuruların İnsan Kaynakları Müdürlüğü ve ilgili bölümler tarafından değerlendirilmesinin ardından uygun görülen adaylarımız mülakata davet edilir.
Adaylarımız, pozisyonun niteliğine göre bilgi ve yabancı dil testlerine tabi tutulmakta iş örneklemleri oluşturularak işteki yetkinliği ölçülmeye çalışılmaktadır. Serbest/yarı yapılandırılmış mülakatla değerlendirilen adayımızdan başvurduğu pozisyona yönelik mevcut çalışmaları veya bir çalışma yapması istenebilmektedir.
İşe alım sürecimizde, her pozisyon için aranılan özel nitelikler olduğu gibi tüm pozisyonlarımız için değişmeyen bazı nitelikler mevcuttur.


Tüm bölümlerimiz ve tüm pozisyonlar için değişmeyen temel nitelikler şu şekilde sıralanabilir:
Yapacağı işle ilgili eğitim almış olmak, teorik bilgi sahibi olmak,
Yapacağı işle ilgili uygulamaya yönelik ilgi/bilgi/deneyim sahibi olmak,
Kendini geliştirmeye ve öğrenmeye açık ve bu konuda istekli olmak,
Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri yönünden başarılı olmak,
Sorumluluğunun ve işinin öneminin farkında olmak,
Saygılı, dürüst ve çalışkan olmak,
Yaşadığı dünyaya duyarlı, toplumsal değerlere saygılı olmak,
Uzun süreli çalışma isteği ve kariyer hedefine sahip olmak.
Tüm çalışanlarımızı çok değerli ve şirketimizin sürekli gelişimine paralel olarak geliştirilmesi gereken en önemli kaynağımız olarak görmekteyiz. Rekabetçi üstünlüğü, çalışanlarımızın yetkinliklerinin geliştirildiği ve refah seviyelerinin artırıldığı güvenli bir çalışma ile sağlayacağımıza inanmaktayız.
“İnsana yapılan yatırım, en yüksek getirili yatırımdır.”
düşüncesiyle yola çıkarak şirketimizde çalışanlarımızın sürekli gelişimini sağlamak amacıyla eğitimler verilmektedir.
Başvuru
İş başvurularınız için açık pozisyonlarımıza www.kariyer.net adresinden başvuruda bulununabilirsiniz. Açık pozisyonlara başvurular ilanlar doğrultusunda alınmaktadır.
Ayrıca genel başvuru yapmak için; ik@hidromek.com.tr e-posta adresine özgeçmiş göndererek iş başvurusunda bulunmak mümkündür.
Tüm başvurular titizlikle değerlendirilerek veri tabanımıza aktarılır. Adaylarımızın kişisel bilgileri gizlilik prensibiyle kayıtlarımızda saklanır.Açık pozisyonlara başvuru yapan tüm adaylarımıza işe alım süreciyle ilgili bilgilendirme yapılır ve görüşmeler neticesinde geri bildirimde bulunulur.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.