İstanbul Anadolu yakası eleman arayan firmalar

İş imkanının en fazla olduğu yerlerin başında İstanbul geliyor. İstanbul Türkiye’nin en kalabalık şehri olması ile tanınıyor ve milyonlarca insan orada kendine bir bulabiliyor. Her ne meslekten olursa olsun mutlaka herkese göre bir iş var. Hem iş arayanlar, hem eleman arayanlar verdikleri tek bir iş ilanı ile aradıklarını buluyorlar. Nasıl mı? Artık günümüzde internet her evde yaygın olarak kullanılıyor ve ilanlar da hiç yorulmadan internet üzerinden veriliyor. Sizler de İstanbul anadolu yakası eleman arayan firmalar sayfamız üzerinden iş ilanlarınızı verebilir, aradığınız elemanı kısa sürede bulabilirsiniz. Aradığınız elemanın niteliklerini, işin niteliğini ve iletişim bilgilerinizi yazarak ilanınızı ücretsiz olarak yayımlayabilirsiniz.

MOBİLYA TASARIM TEKNİKERİ ARANIYOR

İstanbul Anaolu yakasında ikamet eden, Autucad
programını çok iyi kullanan, askerliğini yapmış, ehliyeti olan, röleve, keşif ve hakediş alanlarında bilgili, 25 ile 40 yaşları arasında mobilya tasarım teknikeri alınacaktır.

ACİL BULAŞIKÇI ARANIYOR

İstanbul Anadolu yakası Maltepe’de restaurantta çalışmak üzere bulaşıkçı alınacaktır. En az 1 yıl deneyimli olanlar başvuru yapsınlar. Kadın veya erkek fark etmez. Titizlik ve düzen kuraldır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.