Kayalar kimya iş başvurusu

Kayalar Kimya iş başvurusu yaparak sizde Kayalar Kimya’ın gücünden güç alabilirsiniz. Kayalar Kimya personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Kayalar Kimya eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Kayalar Kimya insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:
Sahip olduğunuz kişisel yeteneklere, özel becerilere ve uzmanlık alanınıza göre size uygun olan işlere başvurmanız, seçme ve yerleştirme sürecinin daha sağlıklı yürütülmesini sağlayacaktır.
İşe alım sürecimiz,Şirket bünyesindeki Bölümlerinden personel talep edilmesi ile başlar.
Pozisyona uygun belirlemiş yetkinliklere sahip
adaylar için şirket başvuru havuzumuz incelenir ve /veya ilan verilerek başvurular alınır.
Ön görüşmeye alınan adaylardan uygun bulunan adaylar ikinci görüşme için İnsan Kaynakları & Kalite Müdürlüğü ve bölüm Müdürü ile mülakata alınır.
Sürecimiz tamamlandığında görüşmeye davet ettiğimiz tüm adaylara olumlu – olumsuz geri bildirim yapılır.
Sürekli gelişim ve daha iyiye ulaşmak ,çalışanlarımızın mesleki ve kişisel yetkinliklerini geliştirmek amacı ile çalışanlarımızı mesleki ve kişisel alanda eğitim alma adına desteklemekteyiz.
Bünyemizde eğitim ihtiyaçları doğrultusunda eğitimler organize edilmektedir. Rutin olarak ise;
Kayalar Kimya personel alımı Kayalar Kimya iş ilanları Kayalar Kimya insan kaynakları İşbaşı eğitimleri,
Kayalar Kimya personel alımı Kayalar Kimya iş ilanları Kayalar Kimya insan kaynakları Oryantasyon Eğitimleri,
Kayalar Kimya personel alımı Kayalar Kimya iş ilanları Kayalar Kimya insan kaynakları İş güvenliği Eğitimleri,
Kayalar Kimya personel alımı Kayalar Kimya iş ilanları Kayalar Kimya insan kaynakları İlkyardım Eğitimleri,
uygulanmaktadır.
Şirketimiz bünyesinde yaz Stajyerleri (Üniversite Öğrencileri) ve Kış Stajyerleri (Lise Öğrencileri) olmak üzere 2 dönemde stajyer kabul edilmektedir


Lise Stajları için; 3308 Sayılı yasaya uygun olarak mesleki beceriye yönelik sene başında belirlenen kontenjana istinaden stajyer kabulu yapılır. Kabul edilen / edilmeyen adaylara geri dönüş ile ilgili bilgilendirme yapılır. info@kayalarkimya.com.tr,insankaynaklari@kayalarkimya.com.tr adresinden başvuru yapılabilir.
Üniversite Stajyerleri başvuruları Nisan ayı’nın sonuna kadar tarafımızca kabul edilmektedir. Kabul edilen / edilmeyen adaylara mayıs ayı itibari ile geri dönüş ile ilgili bilgilendirme yapılır. Kabul edilen stajyer adaylarımız ilgili bölümlere Haziran-Temmuz -Ağustos döneminde uygun aralıklar ile yerleştirilir. Başvurular, Nisan ayı sonuna kadar şirketimize şahsen veyainfo@kayalarkimya.com.tr, insankaynaklari@kayalarkimya.com.tr adresinden yapılabilir.
Stajyer Seçimlerimizde ise aşağıda ki seçimlere dikkat etmekteyiz
Kayalar Kimya personel alımı Kayalar Kimya iş ilanları Kayalar Kimya insan kaynakları Adayların staj yapma mecburiyetlerinin olması,
Kayalar Kimya personel alımı Kayalar Kimya iş ilanları Kayalar Kimya insan kaynakları Şirketimizde staj yapılacak konu ile ilgili faaliyetin olması,
Kayalar Kimya personel alımı Kayalar Kimya iş ilanları Kayalar Kimya insan kaynakları Bölümlerin Stajyer ihtiyaçlarının olması,
Kayalar Kimya personel alımı Kayalar Kimya iş ilanları Kayalar Kimya insan kaynakları Başvuru tarihi önceliği,
Kayalar Kimya personel alımı Kayalar Kimya iş ilanları Kayalar Kimya insan kaynakları Çalışan Personelin birinci derece yakını olması yada referansı olması.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.