Keskinoğlu tavukçuluk iş başvurusu

Keskinoğlu iş başvurusu yaparak sizde Keskinoğlu’ın gücünden güç alabilirsiniz. Keskinoğlu personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Keskinoğlu eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Keskinoğlu insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Şirketimizin yönetim gücünü arttıracak, daha rekabetçi ve verimli olmasını sağlayacak sistemleri uygulamak, çalışmalara öncülük etmek, destek olmak ve takip etmek.

Keskinoğlu, 1963 yılından beri gıda sektöründe hizmet veren, yaklaşık 3200 kişiye istihdam olanağı sağlayan Türkiye’nin ilk ve tek tam entegre tavukçuluk kuruluşudur.
Keskinoğlu Şirketler Grubu; piliç
eti, ticari yumurta, organik gübre, viol, yem, zeytinyağı ve sabun üretiminin yanı sıra, damızlık civciv ve yarka yetiştiriciliği, etlik ve yumurta yönlü civciv üretimi, lojistik ve son olarak Tavvuk restaurantları ile hizmet sektöründe faaliyet göstermektedir.

Keskinoğlu, merkezi Akhisar’da kurulu olan işletmeleri, on bir farklı Bölge Müdürlüğü ve yaygın bayilik sistemi ile Türkiye genelinde geniş bir dağıtım ağına sahiptir.
Günümüz gıda ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak ürün grubunu sürekli yenileyen Keskinoğlu, uluslararası standartlarda üretim yapmaktadır. Keskinoğlu tesisleri Kalite ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Belgeleri BRC, ISO 9001 ve ISO 22000 belgelerine sahiptir.
Geçmişin değerleriyle geleceğe yön veren, özverili ve disiplinli çalışan, kaliteden asla ödün vermeyen, çevreye ve topluma karşı duyarlı, başarılı takımı sayesinde 2010 yılı İstanbul Sanayi Odası (ISO) ilk 500 firma sıralamasında 88. sırada yer almıştır.

Misyonumuz; tüketicilerimiz, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızla uzun vadeli ilişkiler kurmak ve sürdürmek, bu suretle de en sağlıklı, güvenilir, lezzetli ve kaliteli ürünleri, üstün hizmet anlayışıyla sunarak, yaşamlarınızı kolaylaştırmak ve mutluluğunuzu arttırmaktır.
En değerli öz kaynağımız olan çalışanlarımız; doğru işe doğru insan mantığından hareketle gerek işe alım sürecinde, gerekse çalışma süresince en etkin olabilecekleri alanda değerlendirilmektedir. Ayrıca kurum içi ve kurum dışı eğitim faaliyetleri ile çalışanlarımızın kişisel ve mesleki gelişimleri arttırılmaktadır.

Ekibimize uyum sağlayacak, dinamik, iletişim yeteneği güçlü, sürekli gelişimi ilke edinmiş adaylarımızın da aramıza katılması ile bir dünya markası olma vizyonumuzu gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.
Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.