Modoko mobilya iş başvurusu

Modoko Mobilya iş başvurusu yaparak sizde Modoko Mobilya’ın gücünden güç alabilirsiniz. Modoko Mobilya personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Modoko Mobilya eleman alımıilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Modoko Mobilya insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

1969 yılında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığının desteği ve üyelerinin günün zor koşullarına rağmen büyük katkılarıyla bugünlere gelen, bugün ise mobilya üretimi konusunda ülkemizin en Modern ve en seçkin Mobilyacılar Sitesi olan MODOKO, kurulduğu günden bu yana sizlere hizmet vermektedir.
Onurluyuz çünkü; İstanbul ‘da bir yılda yapılan 80.000 konutun mobilya ihtiyacının büyük bir kısmını karşılamanın yanı sıra, ülkemizin diğer şehirlerine de hatırı sayılır miktarda mobilya sevk edilmekte ve MODOKO firmalarının yurt dışına yaptıkları satışlarla ülke ekonomisine katkı sağlanmaktadır. Siz de Mobilya almak için günlerce dolaşmayın. Bir gününüzü MODOKO ‘ya, ya da on dakikanızı www.modoko.com.tr ye ayırın. Bünyesindeki yüzlerce mağazasıyla 150.000 m2′lik alanda dünya standartlarında üretilen mobilyalarla haftanın 7 günü hizmet veren Mobilyanın Başkenti MODOKO ‘da zevkinize ve bütçenize uygun binlerce seçenek bulacaksınız.

Modoko Mobilya şu alanlarda personel alımı gerçekleştirecek:
Bilgi İşlem
Cilacı
Döşemeci
Mağaza Müdürü
Marangoz
Mimar
Muhasebe Elemanı
Ofis Elemanı
Oymacı
Satış Elemanı
Sekreter
Şoför
Stajer
Teknik Eleman
Temizlik ElemanıBuradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.