Optimum outlet iş başvurusu

Optimum Outlet iş başvurusu yaparak sizde Optimum Outlet’ın gücünden güç alabilirsiniz. Optimum Outlet personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Optimum Outlet eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Optimum Outlet insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Rönesans Holding bünyesindeki Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş. tarafından 08 Nisan 2011’de açılan Adana Optimum Outlet ve Eğlence Merkezi, bölgenin en büyük outlet alışveriş merkezi olmuştur.

Adana Optimum Outlet ve Eğlence Merkezi; sosyal ve ekonomik anlamda
bölgenin kalkınmasında önemli rol oynarken, bölgede özel bir sosyal yaşam alanı oluşturmuştur.

Alışveriş merkezi konseptinin giderek değiştiği günümüzde çok seçenekli yaşam alanı da yaratma amacıyla yola çıkan Optimum uygun alışveriş olanakları sunmaktadır. Diğer alışveriş merkezlerinden “outlet” tarzıyla sıyrılıp, Adana’da bir ilk olan geniş eğlence kompleksiyle de şimdiden bir adım önde olmayı başarmıştır.

Modern mimarisi, geniş alternatifli alışveriş seçenekleri ve eşsiz manzaralı terası ile, dünya mutfaklarından tatların sunulduğu yiyecek-içecek alanlarını bir arada bulunduran Adana Optimum Outlet ve Eğlence Merkezi farklılığını ortaya koymaktadır.

Güçlü markaların ürünlerini uygun fiyatlarla sunan Adana Optimum Outlet ve Eğlence Merkezi’ndeki mağazalarda; sezon ürünleri, önceki sezon ürünleri, stok fazlası ürünler ve sadece outlet için üretilen özel üretim ürünlerini bulmak mümkündür.

Her gün indirim sloganıyla, markayı en uygun fiyata almak isteyen müşterilerin sürekli ziyaret ettikleri bir yaşam alanı olan Adana Optimum Outlet ve Eğlence Merkezi hafta içi ortalama günlük 25.000, Cumartesi ve Pazar günleri ise 100.000 kişiyi ağırlamaktadır.

Ön cephesi yeşillikler içinde eşsiz bir görüntüye sahip Seyhan nehri ve Hilton kavşağına bakan 145.000 m2’lik binada; 70.000 m2 kiralanabilir alanda Decathlon, 5M Migros, Koçtaş, C&A, Rossmann gibi anchorları, Avşar sinemaları, Fungate, Play bowling, Buz pisti gibi eğlence mekânlarını ve KFC, Pizza Hut, Arby’s, Baydöner ve Köfteci Ramiz gibi önemli gıda markalarını Adana’ ya kazandırmış olmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Türkiye’nin en büyük outlet alışveriş merkezlerinden biri olan Adana Optimum Outlet ve Eğlence Merkezi, bünyesinde bulundurduğu 168 seçkin markayla sadece Adana şehrine değil, Tarsus, Mersin, Hatay ve Niğde gibi bölgelere yakınlığı ile müşteri profilini daha da zenginleştirmektedir. Adana Optimum Outlet, Adana’nın tek buz pistine sahip olmasının yanı sıra; 12 kulvarlı bowling salonu ve 10 salonlu sinema merkezi ile de bölge halkına hizmet vermenin onurunu yaşamaktadır.

Çalışanların görevlerini özveri ve bağlılıkla kendilerinden beklenenin üstünde bir performans ile yerine getirmeleri, Rönesans Holding’in başarısını şekillendirmektedir.

Rönesans Holding, sürdürülebilir başarısını ve rekabet gücünü çalışanlarının tecrübesine ve çeşitliliğine borçludur. Farklı eğitimsel ve mesleki geçmişten gelen cinsiyet ve etnik olarak çeşitliliğe sahip Rönesans çalışanları; deneyimleri, yetkinlikleri, fikirleri ve bireysel özellikleriyle, müşterilere kolayca farklı bakış açıları sunabilmektedir.

İnsan Kaynakları Departmanı / Ankara
Tel: +90 312 441 31 41
E-Posta: kariyer@ronesans.com
Açık Pozisyonlar ve Özgeçmiş Oluşturma:

http://www.ronesans.com/ronesans_ik.html

AVM içinde olması muhtemel olan mağazalar ise şunlar:

Zara, LC Waikiki, Mc Donald’s, Burger King ve dahası var. Adidas, adL Işık, Avea, Turkcell, Vodafone, Bershka, Burberry, Colin’s, Collezione, D&R, Damat, DeFacto, Deichmann, Derimod, Emo Optik, Flo, Hummel, Kiğılı, Koton, KFC, Lacoste, LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Midpoint, Nike, Nokia, Polo, Polo Garage, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar, Sbarro, Teknosa, YKM, Zara Home ve Zeki Triko.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.