Pınar süt yeni iş ilanları

 Pınar süt iş başvurusu yapmak isteyen arkadaşlar, aşağıdaki bağlantımızdan pınar ilanlarına ulaşabilir başvurunuzu hemen gerçekleştirebilirsiniz.

Pınar Süt şirketinin geçmişi 1973 senesine dayanmaktadır. 1973 senesinde Ortadoğu'nun en büyük süt üretim tesisi faaliyetlerine başlamış ve böylece Ülkemizde ilk defa uzun ömürlü süt üretimi gerçekleşmiştir. Pınar Süt şirketinin kuruluşundan 2 yıl sonra yani 1975 yılında yoğurt, tereyağı, süttozu ve peynir üretimlerine de başlanmıştır. Şirket kuruluşundan bu yana her yıl sürekli gelişmiş ve ürünlerini çeşitlendirmeye başlamıştır.

Pınar Süt, 1976 yılında ise Ülkemizde ilk defa kakaolu süt ve eritme peynir üretimine başlamıştır. 1978 yılında ise Krem ve Kaşar Peynir üretimine başlamıştır. Bu her yıl sürekli gelişen ve ürünlerini çeşitlendiren firma günümüzde yani 2013 senesinde ise Pınar Süt Şanlıurfa'da fabrikasının temelini atmıştır. Sizde bu sürekli büyüyen şirkette çalışmak istiyorsanız hemen iş başvurunuzu yapabilir ya da Pınar Süt staj başvurusu yapabilirsiniz.

Pınar Süt'de yer alan bazı iş ilanları;


ÜRÜN YÖNETİCİSİ İSTANBUL ÜRÜN YÖNETİCİSİ
ASİSTAN ÜRÜN YÖNETİCİSİ İSTANBUL ASİSTAN

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.