PVC iş başvurusu iş ilanları

Pwc iş başvurusu yaparak sizde Pwc’ın gücünden güç alabilirsiniz. Pwc personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Pwc eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Pwc insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

PwC, yıl içerisinde bölümlerin ihtiyaçları doğrultusunda deneyimli profesyonel alımları yapmaktadır. Deneyimli pozisyonlarda özellikle pozisyonun açık olduğu bölüm ve pozisyona uygun olacak şekilde alanında tecrübeli ve firmaya katkısı olabilecek adaylar tercih edilmektedir. İşe alım sürecinde, adayların deneyimleri, elde ettikler tecrübeleri değerlendirilmekle birlikte, farklı seviyelerden beklenen PwC yetkinliklerine göre değerlendirme yapılmaktadır.

İşe alım sürecinde belirli bölümler için adaylara vaka çalışması uygulanmakta, PwC yetkinlikleri ve teknik becerilerin ölçümü dikkatlice ve titizlikle yapılmaktadır.


PwC deneyimli işe alım sürecinde pozisyona göre değerlendirilmeye alınan CV’ler olumlu bulunduğunda ilk görüşme İnsan Kaynakları Uzmanları tarafından yapılmaktadır. Olumlu sonuçlanan adayların ikinci görüşmeleri bölüm yöneticileri ile yapılmakta, tüm süreç sonunda olumlu değerlendirilen aday için referans çalışması yapılarak süreç uygun bulunan adaya teklif verilmekle sona ermektedir.
DEĞERLENDIRME SÜRECI
Açık Pozisyon
CV değerlendirme
Telefon görüşmesi
Mülakat Süreci
1.Görüşme: IK görüşmesi
2.Görüşme: Bölüm görüşmesi
3.Görüşme: Vaka analizi
Sonuç
Referans kontrolü
Teklif
Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.