THY 2014 Kabin Memuru Alımı

THY iş başvurusu yaptığınız sitemizde yine thy eleman alımı haberi yayınlıyoruz. THY 2014 kabin memuru alımı haber detayına aşağıda ulaşabilir başvuru formunu hemen doldurabilirsiniz.

 3 kez Avrupa’nın en iyi havayolu seçilen Türk Hava Yolları THY kabin memur alımı yapacak. Dünya’da en fazla ülkeye uçan THY uçuş ekibini genişletmek için yeni memur alımı yapacağını duyurdu. THY bayan kabin memuru ilanına başvuracak adaylarda iyi derecede İngilizce bilme şartı aranmaktadır. Ayrıca adayların arana boy- kilo şartlarına da uygun olmaları gerekmektedir. THY yeni alacağı çalışma arkadaşlarının iletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın, dinamik ve güler yüzlü olmalarını da koşullarda belirtmektedir. Kabin Memuru olarak THY bünyesinde yer almak isteyen adaylarda aranan genel şartlar şöyle sıralanmaktadır.
Genel Koşullar
T.C. vatandaşı olmak
01/01/1989 ile 31/12/1994 tarihleri arasında
THY 2014 KABİN MEMURU ALIMI

doğmuş olmak
En az lise mezunu olmak
İyi derecede İngilizce bilmek
Adli Sicil Kaydı ve Adli Sicil Arşiv Kaydı bulunmamak

Sağlık ve Fiziki Koşullar
160-180 cm. arası boya sahip olmak (Boy-kilo orantılı olmalıdır)²
Sağlık durumu uçuşa elverişli olmak ( Seçme süreçlerinde başarılı olan adaylarımızdan işe başlama aşamasında Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nce yetkilendirilmiş sağlık kurumlarından sağlık durumlarının uçuşa uygun olduğuna dair rapor istenecektir)
THY A.O. kabin memuru üniforması giyildiğinde vücudunun görünecek yerlerinde dövme, piercing vb. bulunmamak
Daha önce Türk Hava Yolları veya diğer havacılık kuruluşlarındaki uçuş görevlerinden disiplinsizlik ve sağlık nedeniyle ayrılmış olmamak

Başvuru Koşulları

Yukarıdaki şartları taşıyan adayların, ilana internet üzerinden başvurmaları gerekmektedir. Internet başvurusu dışında herhangi bir şekilde başvuru kabul edilmeyecektir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.