Vaillant iş başvurusu yap

Vaillant iş başvurusu yaparak sizde Vaillant’ın gücünden güç alabilirsiniz. Vaillant personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Vaillant eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Vaillant insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

%100 Tüketici Memnuniyeti ilkesi doğrultusunda çalışan Vaillant Türkiye’de İnsan Kaynakları Yönetimi, kalite hedefleri doğrultusunda gerçekleştirilmektedir.
Şirketimiz, globalleşen dünya ekonomisinin giderek ağırlaşan ve değişen rekabet koşullarında stratejik hedeflere ulaşabilmek için ekibini kalitesi yüksek çalışanlar ile güçlendirmektedir.
Vaillant , “Isıtma ve Soğutma” Sektöründe dünya üzerinde 134 Yıldır hizmet vermektedir. Vaillant Türkiye ailesi olarak “Yüksek kalite hedeflerine
ancak bireysel kalite” ile ulaşılabileceğine inanmaktayız. Bu doğrultuda tüm çalışanlarımızı yoğun rekabet ortamında şirketin gücünü ve performansını etkileyen, kalite yaklaşımını temsil eden, taklit edilemeyen kişiler olarak görmeyi arzu ediyoruz.
Çalışan profilimiz, konusunda uzman, sosyal yetkinliği üst seviyede, geleceği şekillendirebilen, takım ruhuna inanan, şirkete ve çalıştığı fonksiyona yönelik yüksek motivasyon sahibi, başarıyı hedefleyen, dinamik, yaratıcı, yeniliğe ve gelişime açık, katma değer yaratmaya istekli kişilerden oluşmaktadır .

Vaillant Grup Türkiye’de personel seçimi, kısa ve uzun vadeli şirket hedefleri doğrultusunda yapılan büyüme stratejileri ve kariyer planlamalarına göre İnsan Kaynakları Bölümü tarafından yürütülmektedir.
Başvuruda bulunmak isteyen adaylar, Genel Müdürlük adresimizi ziyaret ederek direkt form doldurabilmektedirler. Günümüz elektronik iletişim çağında internet üzerinden yapılan başvurular için online adres ; ik@vaillant.com.tr ve http://kariyer.net olarak kullanılmakta, elektronik ortam tercih edilmektedir. Aynı zamanda başvurmak isteyen adaylar; Vaillant web sayfası üzerinden de özgeçmiş bırakabilir, başvuru yapabilir ve görüntüleyebilmektedirler.
Şirketimizin oluşan personel ihtiyacı ilan ile duyurulmaktadır. İlan edilen pozisyona yönelik yapılan başvurular içinden iş başvurusunda bulunan adayların mesleki yetkinlikleriyle pozisyonun gereklilikleri doğrultusunda ön seçim yapılarak ilk görüşmeler yapılmaktadır. İlk görüşmelerin neticesinde pozisyona uygunlukları belirlenen adaylar, ikinci aşama değerlendirmelere davet edilmektedirler. İkinci aşama değerlendirmelerde değerlendirme merkezi uygulamaları, yetkinlik bazlı mülakatlar, vak’a çalışmaları ve test uygulamaları gerçekleştirilmektedir. Bu operasyonel görüşmelerin neticesinde olumlu ilerleyen adaylar ile yetkinlik bazlı mülakat için görüşme yapmaya davet edilmektedir. Bu görüşme neticesinde süreç olumlu seyrettiği taktirde adaya iş teklifi yapılmaktadır. Olumsuz süreçlenen iş görüşmeleri ile ilgili geri dönüş ve bilgilendirme adaylara görüşme yapılan ay içinde yapılmaktadır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.