Ziraat bankası KPSS olmadan 3265 memur alacak

 Ziraat bankası her memur alımında yaptığı gibi kendi sınavını düzenleyerek yani kpss puanı istemeden 3265 yeni memur alımı yapacak. 2014 ziraat bankası personel alımı haberleri sitemizde yayınlanmaya devam edecek.
Ziraat Bankası 3 bin 265 yeni personel almayı planlıyor.
Ziraat Bankası İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Ali Toker, bankanın İstanbul Finans Merkezi'ne taşınma projesi ve yeni şubeleşme çalışmaları nedeniyle oluşacak personel ihtiyacının karşılanması amacıyla sınavla, 3 bin 265 yeni personel alacağını bildirdi.
Ali Toker, yazılı açıklamasında bankanın içinde bulunduğu dönüşüm sürecinde yapılan çalışmalara paralel olarak yeni personel alımıyla ilgili değerlendirmelerde
bulundu.
Dönüşüm sürecinde Ziraat Bankası'nın yeni oluşturulan 5 kurumsal, 27 ticari ve 73 girişimci şubeyle birlikte toplam bin 486 şubeyle hizmet verdiğini belirten Toker, "Bankamız şubeleşme çalışmaları çerçevesinde, ihtiyaç olan yerlerde yeni şubeler açmaya devam edecektir. Kısa-orta vadede İstanbul'da 100 adet şube, hiçbir bankanın bulunmadığı 36 ilçede ise 'butik şube' açmayı planlamaktadır" ifadesini kullandı.

3 yorum:

  1. ne zaman ve nasıl başvuracağız

    YanıtlaSil
  2. siz başvururamıyacaksınız çünkü adamınız yok tıpkı ben yani şekil a da gözüktüğü gibi bizlerin dayısı yokkkkkkkkkkkkkkkkk

    YanıtlaSil

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.