19 şubat İş bankası memur alımı detayları

 İş Bankası 19 Şubat'ta memur alımı gerçekleştirecek. Milyonlarca işsiz üniversite mezununun uzun zamandır beklediği İş Bankası 2014 memur alım ilanları yayınlandı. İş Bankası 2014 memur alım ilanları yayınlandı. Binlerce işsiz gence iş umudu haberi İş Bankasından geldi. İş Bankası 19 Şubat tarihinde memur alımı yapacak. İş Bankası memur alım ilanları 2014. İş Bankası memur alım ilanları yayınlandı. İş Bankası memur alım ilanları spothaber.com adresinde sizlerle.


İş Bankası üniversite mezunlarının girebileceği bir sınav açtı. İş Bankası Memur Alım Sınavı 2014 ne zaman yapılacak, İş Bankası Memur Alım Sınavı 2014'e girebilmek için gerekli şartlar nelerdir, İş Bankası Memur Alım Sınavı Başvuru Formuna nereden ulabilirim. Bu soruların yanıtı haberimizde. İşte İş Bankası Memur Alım Sınavı 2014 hakkında bilmeniz gerekenler.
İş Bankası Konya Gaziantep ve Erzurum bölgeleri olmak üzere eleman alımı yapacak. İŞ Bankası eleman alımı başvuru şartları ve başvuru formu için haberimizi okuyun. Tıkla İş bankası sınavına başvur. İş bankası memur alımı.
23 Şubat 2014 Pazar günü yapılacak olan İş Bankası Memur Alım Sınavı ve izleyen aşamalar sonucunda başarılı bulunan adaylara, İş Bankası kadro olanakları doğrultusunda başvuru
broşüründeki iller ve bu illere bağlı ilçelerde bulunan İşbankası şubeleri için görev teklifi yapılacaktır.

İş Bankası Memur alım süreci
- Başvuru
- Genel Yetenek Testi
- Mülakat
- Belge hazırlama aşamalarından oluşmaktadır. Tüm aşamalar sonucunda uygun bulunan adaylar, kadro olanaklarımız doğrultusunda, Memur pozisyonunda görevlendirilecektir.

Ziraat Bankası memur alımları. Halk Bank, Ak Bank, İş Bankası, Garanti Bankası, Teb Bank, Vakıfbank, HSBC, Deniz Bank Personel Alımı, Banka ilanları.
Muhtemelen 2013 yılının 2. yarısında gerçekleşecektir. Ziraat bankası son büyük personel alımını 2012 Eylül’de yaptı. (2.500 banko asistanı, 500 servis görevlisi, 200 uzman yardımcısı, 30 iç kontrolör yardımcısı, 35 müfettiş yardımcısı) Bu nedenle yeni ilana kadar banka memuru olmak isteyen adayların 5-6 ay bekleyeceğini düşünüyoruz.
Ziraat bankasında aşağıda yer alan görevlerden birinde çalışabilmek için başvuru şartlarını okumalısınız.
Ziraat Bankası Memur Alımı Başvuru Şartları (2012)
    Banko Asistanı (Lise / 2 yıllık yüksekokul mezunları için)
    Servis Görevlisi
    Uzman Yardımcısı
    İç Kontrolör Yardımcısı
    Müfettiş Yardımcısı
Ziraat Bankasına giriş süreci şöyledir:
1. Sınav için başvuruların alınması
2. Sınavda belli bir başarı düzeyini geçenlerin mülakata çağrılması
ziraat logo
    Ziraat Bankası henüz personel alımına ilişkin duyuru yayınlamamıştır.  2013 için başvuru tarihleri duyurulduğunda bu konu güncellenecektir.

BÖLGESEL MEMUR ALIM SINAVI BAŞVURU BİLGİLERİ
Bankamızın ERZURUM, GAZİANTEP ve KONYA bölgelerinde bulunan şubelerinde görevlendirilmek üzere sınavla Memur alımı gerçekleştirilecektir 23 Şubat 2014 Pazar günü yapılacak olan Memur Alım Sınavı ve izleyen aşamalar sonucunda başarılı bulunan adaylarımıza, kadro olanaklarımız doğrultusunda aşağıdaki iller ve bu illere bağlı ilçelerde bulunan şubelerimiz için görev teklifi yapılacaktır.

İşte İş Bankası memur alacak şubeler ve iller
GAZİANTEP BÖLGE
ERZURUM BÖLGE
KONYA BÖLGE
ADIYAMAN
AĞRI
AFYONKARAHİSAR
GAZİANTEP
ARDAHAN
KARAMAN
KAHRAMANMARAŞ
ERZİNCAN
KONYA
MALATYA
ERZURUM
ŞANLIURFA KARS
MUŞ
TUNCELİ
VAN

Türliye İş Bankası Antalya, Diyarbakır ve İstanbul illerinde görevlendirilmek üzere 19 Şubat 2014 Çarşamba günü sınavla Takip Memuru alımı gerçekleştirilecektir. Antalya, Diyarbakır ve İstanbul illerinde görevlendirilmek üzere 19 Şubat 2014 Çarşamba  günü sınavla Takip Memuru alımı gerçekleştirilecektir.

İşe Alım Süreci

Takip memuru alım süreci
Başvuru
Yazılı sınav
Mülakat
Belge hazırlama
aşamalarından oluşmaktadır. Tüm aşamalar sonucunda uygun bulunan adaylar, kadro
olanaklarımız doğrultusunda, Takip Memuru pozisyonunda görevlendirilecektir.

Başvuru

Sınava başvurular 13 Şubat 2014 Perşembe günü saat 10:00’a kadar sadece
ik.isbank.com.tr adresinde yer alan İş Başvuru Formu üzerinden yapılabilecektir. Şubelerimiz  veya Genel Müdürlük birimlerimiz aracılığıyla sınav başvurusunda bulunmak mümkün
değildir.

İş Başvuru Formu eksiksiz olarak doldurulduktan sonra, formun “Sınava Başvur” bölümü  aracılığı ile sınav başvurusu yapılması gerekmektedir. Sistem, sadece aşağıda yer verilen  başvuru koşullarını taşıyan adayların başvurusuna imkan vermektedir. Bu nedenle başvuru
yapmak isteyen adayların öncelikle bu koşullara uygunluklarını kontrol etmeleri yararlı  olacaktır. Sınava başvuruda bulunan adaylardan sadece uygun bulunanlara sınav daveti  gönderilecektir.

Sınav sürecinde adaylarımızla sağlıklı biçimde iletişime geçilebilmesi için başta e-posta adresi olmak üzere iletişim bilgilerinin güncel tutulması önem taşımaktadır.

Başvuru yaparken kendileri hakkında gerçek dışı bilgiler veren adaylar, söz konusu durumun  alım sürecinin hangi aşamasında fark edildiğine bakılmaksızın süreç dışında bırakılacaklardır.

Sınav

Sınav Tarihi ve Yeri

Sınav 19 Şubat 2014 Çarşamba günü İstanbul illinde yapılacaktır.

Sınav Davetleri

Sınav ile ilgili tüm davet ve duyurular 14 Şubat 2014 Cuma günü saat 18:00’den itibaren İş Başvuru Formunda yer alan Başvuru Durum Takip alanından yapılacaktır. Bu tarihten  itibaren Başvuru Durum Takip alanının kontrol edilmesi önem taşımaktadır.

Belge Hazırlama

Yukarıda belirtilen işe alım süreci sonucunda uygun bulunan adaylara, Bankamız ihtiyaçları  doğrultusunda görev teklifi yapılarak, işe alım aşamasının bir parçası olan belge hazırlama  süreci başlatılacaktır. Bu belgeler üzerinden yapılacak değerlendirme sonucunda uygun  bulunan adayların işe alımı gerçekleşecektir.

Başvuru Koşulları

 Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
19.02.1984 ve sonrasında doğmuş olmak,
Erkek adaylar için eylemli askerlik görevini tamamlamış veya muaf olmak,
 Lise mezunu olmak veya Adalet Meslek Yüksekokulu mezunu olmak, (Meslek
lisesinden mezun olan kişilerin başvurabilmesi için Adalet Meslek Yüksekokulu
mezunu olmaları gerekmektedir.)
 Fiilen takip memurluğu yapmak ve takip memurluğu konusunda tecrübeli olmak,
Antalya, Diyarbakır ve İstanbul illerinde ikamet ediyor olmak,
 Kamu haklarından yoksun bulunmamak,
 Affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm
giymemiş olmak
 Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak,
 Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak, (İşe giriş
aşamasında tam teşekküllü Devlet Hastanesinden alınacak Sağlık Kurulu Raporu ile
belgelenecektir.)
 Daha önce Bankamızın yaptığı Memur, Operasyon Elemanı, Operasyon Destek
Elemanı, Takip Memuru ve Çağrı Merkezi sınavlarından herhangi birinin mülakat
aşamasında başarısız sayılmamış olmak.

Üniversitelerde mezun olupta iş bulamayan memur adaylarına müjde, İş Bankası'nda memur alımı yapılamaya başlanacak bu günlerde. İş Bankası Memur Alımı,İş Bankası Personel Alımı, İş Bankası Memur Alımı Ne Zaman, İş Bankası Personel Alımını Ne Zaman Yapılacak...... Üniversitelerde mezun olupta iş bulamayan memur adaylarına müjde, İş Bankası'nda memur alımı yapılamaya başlanacak bu günlerde. İş Bankası Memur Alımı,İş Bankası Personel Alımı, İş Bankası Memur Alımı Ne Zaman, İş Bankası Personel Alımını Ne Zaman Yapılacak...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.