Ankara Çankaya iş ilanları

Ankara Çankaya iş ilanları sayfamız üzerinden ilan verebilir, iş ve eleman araması yapabilirsiniz. Ankara Çankaya’da ikamet edenler sayfamızda iş ilanlarını yayımlayarak aramalarını hızlı bir şekilde sonuçlandırabilirler. Hangi sketörde olursanız olun, hangi işi veya hangi kriterlere sahip elemanı arıyorsanız arayın vereceğiniz tek bir iş ilanı ile aradığınızı bulabilirsiniz. Üstelik sayfamızda ilan vermek tamamen ücretsizdir. İlan vermeden önce iletişim bilgilerinizi eksiksiz ve doğru yazdığınızı kontrol ederseniz, size daha sağlıklı ulaşmalarını sağlarsınız. Hemen yorum bölümüne ilanınızı yazın, uzun zamandır aradığınız işi veya elemanı çok kısa bir sürede bulun.


OYUN ABLASI ARIYORUZ

Ankara Çankaya’da bulunan evimizde 15 aylık çocuğumuza bakacak oyun ablası arıyoruz. Haftanın 3 günü çocuğumla oynayacak, ona eğlenceli vakitler geçirecek oyun
ablasına ihtiyacımız var. Adayların ingilizce biliyor olmaları, çocukları sevmesi, iletişimi kuvvetli, sigara içmeyen ve güler yüzlü olmaları tercih sebebi olacaktır. Detaylar telefon ile görüşülecektir.

ACİL VERİ GİRİŞ ELEMANI ALINACAK

Türkiye’nin en önde gelen bankalarından biri olan bankamıza acil veri giriş elemanı alınacaktır. Başvuruda bulunacak olan adayların en az MYO mezunu olmaları, hızlı klavye kullanabilmeleri ve disiplinli çalışmaları gerekmektedir. Bu kriterlere uyanlar iş başvurusu yapabilirler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.