Biskon yapı iş başvurusu

Biskon yapı işbaşvurusu sayfamıza hoşgeldiniz.Biskon yapı enerji, turizm, inşaat ve perakende olmak üzere 4 alanda faaliyet göstermektedir. Şuanda 6.500′e yakın çalışanı ve 22 şirketi ile Türkiye’nin en güçlü 10 şirketi arasında yer almaktadır. Hedefinde her zaman istikrarlı bir şekilde büyümek olan Biskon yapı, yüksek yapılar ve endüstriyel binalar başta olmak üzere, ve yaşam merkezleri, alışveriş merkezlerinin işletilmesi konusunda uzmandır. Biskon yapı, her zaman kaliteye ve sağlamlığa önem vermiştir. Bu yüzden, gerçekleştirdiği projeleri büyük bir titizlikle sonlandırmaktadır.

Biskon yapı yaptığı başarılı çalışmaların yanı sıra ülkemiz iş istihdamına da katkılarına devam etmektedir. Kendi internet sitesi olan biskon.com.tr adresinde insan kaynakları politikası ile hareket eden Biskon, kendi işini geliştirmeyi hedefleyen kişilere yardımcı olmaktadır. Bunun yanı sıra, çalışanlarının motivasyonunu sürekli yüksek tutarak onlara çalıştıkları ortamı kendilerininmiş
gibi hissettirmeye önem vermektedir. Şirketi daha ileriye taşımak ve daha yükselmek adına Biskon yapı personel alımı yapıyor. Biskon yapı, ihtiyaç duyduğu zamanlarda iş ilanlarını kendi sitesi üzerinden ve kariyer.net sitesi üzerinden yayınlıyor. Eğer siz de Biskon yapı bünyesinde çalışmak istiyorsanız iş ilanlarını takip ederek iş başvurusu yapabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.