BOTAŞ 2014 personel alımları

Botaş 1973 yılında kurulmuş ve boru hatları, petrol taşımacılığı ve doğal gaz taşımacılığı alanlarında faaliyet göstermektedir. Türkiye petrolleri anonim ortaklığı tarafından kurulan Botaş, doğal gaz piyasası kanunu çerçevesinde hizmetlerini sürdürmektedir. Bunların dışında Botaş personel alımı 2014 yılında da devam ederek işsizlere ekmek kapısı olmaktadır.

Botaş, her zaman ilklere imza atarak ismini kısa sürede duyurmuştur. İlk gaz ithalini gerçekleştirerek 1987 yılına damgasını vuran Botaş, resmi gazete’de yayınladığı doğal gaz piyasasının liberalleşmesi ile birlikte büyük başarılara imza attı.Botaş, hem arayanlara hem de
staj yapmak isteyenlere imkan tanımakta olup, işe alımları kendi internet sitesi üzerinden yapmaktadır. Eğer Botaş’ta kaydınız varsa ve özgeçmişinizi güncellemek istiyorsanız, kaydınız varsa veya şifrenizi unuttuysanız veya kaydolmak istiyorsanız verilen linklerden işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Botaş personel alımlarına Botaş insan kaynakları departmanından ulaşabilir, iş başvurusu yapabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.