Demirdöküm yeni iş ilanları iş başvurusu yap

 Demirdöküm iş başvurusu yapmak isteyen arkadaşlar için aşağıda Demirdöküm insan kaynakları sayfasını yayınlıyoruz. Bu sayfadan Demirdöküm açık iş ilanlarına ulaşabilir hemen özgeçmiş bilgilerinizi yollayabilirsiniz.

Demirdöküm 1954 senesinde İstanbul'da kurulmuştur. Şirket kuruluşundan 1 yıl sonra Koç Holding bünyesine katılmış daha sonra Koç Holding şirkette bulunan hisselerini Alman firması Vaillant'a devretmiştir. Demirdöküm şirketi ülkemizde ilk defa kazan, soba, şofben ve döküm radyatör daha saymadığımız ürünlerin üretimini gerçekleştirmiştir. Şirket 6 farklı ülkede faaliyetlerini sürdürmektedir. Demirdöküm'ün ülkemizde 3 şirketi bulunmaktadır ve toplamda yedi şirketi ile müşterilerine hizmet vermektedir.

2008 senesinde Türkiye'de bulunan Demirdöküm fabrikaları İnegöl'den İstanbul Çengelköy'e taşınmıştır. Şirket 2011 senesinde ise logosunda değişiklik yapmıştır. Sizlerde Demirdöküm şirketinde çalışmak istiyorsanız açık olan iş ilanlarına iş başvurunuzu gerçekleştirebilir ve bu büyümeye devam eden şirkette personel olabilirsiniz.

Demirdöküm'de yer alan iş ilanları;


Kalite İyileştirme Mühendisi (AR&GE) Bilecik, Eskişehir
Supplier Demand Mühendisi (AR&GE)
Endüstriyel Proje Yöneticisi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.