Elmacık su iş başvurusu insan kaynakları

Elmacık su iş başvurusu
Elmacık su tesislerinde çalışmak isteyen arkadaşlar doğru adreste doğru bağlantı ile özgeçmiş bilgilerinizi aşağıdan yollayabilirsiniz. Elmacık su iş başvurusu için tıklayınız.

Ülkemizin en kaliteli ve en yeni su markası Elmacık Su Atatürk orman çiftliğinde üretilmektedir. Atatürk Orman Çiftliğinde kaliteli ürünler üretilmektedir bunlardan bazıları ise; tereyağı, meyve suları, bal, yoğurt, sirke ve pekmez gibi bir çok ürün kalitenin simgesi olan Atatürk Orman Çiftliğinde üretilmektedir. Elmacık Su hiç bir doğallığı bozulmadan ve el değmeden Avrupa Birliği standartlarına uygun bir şekilde sağlıklı üretilmekte ve tüketiciye sunulmaktadır. Elmacık Su'yun kaynağı 1,060 metre yükseklikte olan Elmacık Sıradağlarının Gölyayla mevkisinde bulunmaktadır.

Bu kaliteli su markası Elmacık Su'yun şişeleme tesisi en son teknoloji kullanılarak tasarlanmıştır. Tesis toplamda 70,000 metrekarelik bir alana kurulmuştur ve Ülkemizin en modern şişeleme tesisidir. Elmacık Su'yu diğerlerinden ayıran en önemli özellik en son teknoloji sayesinde suları ozonlamadan şişeleyebilmektedir. Sizde Elmacık Su şirketinde çalışmak istiyorsanız iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

Elmacık Su iş başvurusu

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.