Enerjisa insan kaynakları personel alımları

Enerjisa İş Başvurusu, Enerjisa insan kaynakları, enerjisa personel alımı; enerjisa iş başvurusu 2014  yapmak için kariyer.net sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bildiğiniz gibi Enerjisa, enerji sektöründeki en önemli isimlerden biridir. Her zaman müşterilerine güvenilir bir enerji karşılamak ve yeni iş olanaklarını sunmak için 1996 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana istikrarlı bir şekilde ilerleyen Enerjisa, her yıl biraz daha büyüyerek ülkemizde iyi bir yer edinmiştir. Şimdiki amacı ise 2015 yılı sonuna kadar 300 MW kapasiteli rüzgar enerjisi santralleri kurmak olan Enerjisa, hedefine ulaşmak için daha da büyümekte ve bu büyümelerine istinaden personel alımları yapmaktadır.

Hem çevre dostu hem de mükemmelliyetçi olarak bildiğimiz enerjisa, 2015 yılında en az %10 pazar payı ile Türkiye’de lider konuma gelmek istiyor. Bu çalışmalarının yanı sıra, yapacağı alımlarla işsizlere iş imkanı sunan Enerjisa şuanda, SAHA SOSYAL UZMANI alımı yapacak. Başvuruda bulunacak olan adayların üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olması, iletişim yönü kuvvetli olması, ms office programlarına hakim olması, aktif olarak araç kullanabilmesi, halkla ilişkiler
konusunda tecrübeye sahip olması, raporlama süreçlerine hakim olması, erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması ve yeniden yerleşim, devlet eli ile iskan uygulama ve yasal süreçlere hakim olması gerekmektedir. Aranan bu niteliklere sahip adaylar kariyer.net sitesinden Enerjisa iş başvurusu yapabilirler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.