Finansbank Gişe Memurları Arıyor

finansbank-is-ilanlari
Finansbank Gişe Memuru Alımları
Finansbank iş başvurusu yapmak isteyen arkadaşlar aşağıdaki bağlantımızı kullanabilirsiniz.

Finansbank A.Ş. yeni çalışma arkadaşları arıyor. 1987 yılında kurulan Türkiye’nin genç ve dinamik bankası Finansbank, kısa bir sürede büyük bir hızla büyüyerek finans sektöründe liderliğe doğru emin adımlarla yürümeye başladı. 2013 başında 582 şubesi ve 12 bini aşkın çalışanıyla müşterilerine yenilikçi bankacılık hizmetleri sunan firma, 2014 yılında da yeni şubeler açmaya devam ediyor. Gerek yeni şubelerinde görevlendirmek üzere, gerekse de mevcut şubelerinde artan

ihtiyaca cevap vermek üzere yeni personeller alacak. Finansbank, başta gişe sorumluları olmak üzere Çağrı Merkezi Elemanları, Müşteri Danışmanları, Pazarlama Elemanları alımı yapacak.

Finansbank ile aynı çatı altındaki sigorta firması Finansinvest yeni çalışma arkadaşları alımına dair ilanlar yayınladı. İsterseniz Finansinvest genel iş başvurusu yaparak isterseniz de istediğiniz pozisyona başvuru yapabilirsiniz.

Ayrıca aynı gruptan Finansleasing ve CignaFinans için de açık pozisyonları buradan inceleyerek iş başvurusu yapabilirsiniz. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.