İşkur Türkiye iş ilanları

Bildiğiniz üzere İşkur, iş ve işçi bulma kurumu olarak hizmet vermektedir. Türkiye’nin her yerine hizmet veren İşkur, hem iş arayanlara hem de eleman arayanlara yardımcı olmaktadır. İşkur hem illerdeki bölge müdürlüğü ile hem de internet sitesi ile hizmet veren bir kurumdur. İş veya eleman arayanlar öncelikle işkura kayıt yaptırmak zorundadırlar. Kayıt işleminden sonra ise uygun iş veya eleman bulunduğunda haber verilip, kişinin faydalanması sağlanmaktadır. Bunun yanı sıra, kayıt olduktan sonra İşkur açık iş ilanlarını da görebilir, dilediğiniz pozisyona iş başvurusu yapabilirsiniz.İşkur iskur.gov.tr adresi üzerinden verilmekte olup, bu adres üzerinden başvurularınızı yapmanız mümkün.  Ayrıca, İşkur Türkiye iş ilanları sayfamız aracılığı ile de iş ilanlarınızı verebilir, iş ve eleman araması
yapabilirsiniz.


MUHASEBECİ ALINACAK

Tekirdağ’da bulunan ofisimize genel muhasebeden anlayan muhasebeci alınacaktır. Ayrıca, dışarı işlerine bakacak erkek elemana da ihtiyaç vardır. Başvuru yapmak isteyenlerin bu alanda en az 2 yıl deneyimli olmaları gerekmektedir.

BRODE MAKİNASI OPERATÖRÜ ARANIYOR

Çorlu’da ikamet eden ve Brode makinası operatörlüğü konusunda deneyimli veya deneyimsiz elemanlar alınacaktır. 22 ile 45 yaşları arasında olan bay adaylar iş başvurusu yapabilirler. Ücret görüşülecektir. Vardiya 3 olup, ücret tecrübe durumuna göre fiyatlandırılacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.