Keskinoğlu tavukçuluk iş ilanları iş başvurusu

 Keskinoğlu iş başvurusu yapmak isteyen arkadaşlar aşağıdaki bağlantımızdan keskinoğlu insan kaynaklarına ulaşabilir açık iş ilanlarına hemen iş başvurusu yapabilirsiniz.

Keskinoğlu Tavukçuluk, 1963 senesinde İsmail Keskinoğlu isimli kişi tarafından kurulmuştur ve o
yıldan beri tüm hızıyla hizmetlerini sürdürmektedir. Ülkemizin ilk ve tek entegre tavukçuluk şirketidir. Keskinoğlu Şirketler Grubu sadece tavukçuluk değil bir çok alanda faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu faaliyetlerinden bazıları ise şöyledir; ticari yumurta, piliç eti, damızlık civciv,lojistik ve Tavvuk Restaurantları ile müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Keskinoğlu şirketinin bir çok bölge müdürlüğü ve ülkemizde geniş bir dağıtım ağına sahiptir.

Şirketin İso belgeleri bulunmaktadır ve kaliteden ödün vermemektedir. Keskinoğlu şirketinde yaklaşık olarak 3.200 personel bulunmaktadır. Bu 3.200 kişilik personelin arasında sizlerde yer almak istiyorsanız Keskinoğlu şirketi bir çok ilden ve bir çok iş pozisyonuna personel alımı gerçekleştirecektir. Eğer sizlerde çalışmak istiyorsanız hemen Keskinoğlu Tavukçuluk şirketine iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

Keskinoğlu Tavukçuluk'da yer alan bazı iş ilanları;


Anadolu Bölge Satış Şefi İstanbul(Asya) Keskinoğlu Tavukçuluk ve..
Yenibosna Bölge Plasiyer
İZMİT BÖLGE PLASİYER Kocaeli
BERGAMA BÖLGE PLASİYER İzmir Keskinoğlu Tavukçuluk ve..
0İşkur İnsan Kaynakları Stajyeri Manisa Keskinoğlu Tavukçuluk ve..
Antalya Bölge Plasiyer Antalya
Antakya Tavvuk Deneyimli Ekip Üyesi Hatay

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.