Müşteri temsilcisi arayan firmalar

Son yılların en gözde işlerinden biri de müşteri temsilciliğidir. Müşteri temsilcisi olmak isteyenlerin sayısı da bir o kadar fazla olduğu için müşteri temsilcisi arayan firmalar verdikleri iş ilanları ile aradıkları elemanı kısa sürede buluyorlar. Siz de müşteri temsilcisi arıyorum diyorsanız ücretsiz olarak sayfamızda ilan verebilirsiniz. Üstelik ilan verirken ücret ödemeyecek, üye olmak zorunda kalmayacaksınız. Yapmanız gereken yorum bölümüne iletişim bilgileriniz ile birlikte ilanınızı yazarak yayınlamaktır. İster kendi ilanınızı verin, isterseniz de verilen ilanlara iş başvurusu yapın.


DENEYİMLİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİYİM

3 yıldır müşteri temsilcisi olarak çalışmaktayım. Şuanda çalışmıyorum. Bilgisayar bilgim çok iyi derecede olup, diksiyonum oldukça düzgündür. İkna kabiliyetim yüksek
ve insan ilişkilerinde başarılıyım. İzmit’te ikamet ediyorum. Acil iş arıyorum. Elemana ihtiyacı olanlar bana ulaşsınlar.

MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ ARANIYOR

Lise veya önlisans mezunu, ikna kabiliyeti yüksek, yeni şeyler öğrenmeye hevesli, diksiyonu düzgün müşteri temsilcileri arıyoruz. Deneyimli, deneyimsiz herkes başvuru yapabilir. Sosyal haklarımız oldukça iyidir. Maaş+yemek+ssk+prim verilecektir. Ankara’da ikamet edenler iş başvurusu yapabilirler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.