Oyak grubu iş ilanları iş başvurusu

Oyak grubu iş başvurusu yapmak isteyen arkadaşlar burada iş ilanlarına ulaşabilir başvurunuzu hemen gerçekleştirebilirsiniz.

OYAK’ın sanayi, finans ve hizmet dallarında faaliyet gösteren iştiraklerinden oluşan OYAK Grubu, birçok pozisyon için yeni iş ilanları yayınladı. OYAK Grubu, bünyesindeki farklı şehirlerdeki açık pozisyonlarda görevlendirmek üzere çalışma arkadaşları arıyor. Oyak Pazarlama bay- bayan temizlik elemanları, Grafik Tasarım Uzmanları, İç Denetçi, Paketlemem Elemanları alımı için ilan yayınladı. Bu ilanlara lise mezunu ve lisans mezunları başvuru yapabilecek.

Sektöründe lider şirketlerden Oyak Güvenlik; Elektronik Güvenlik Sistemleri projelerinde görevlendirmek üzere Proje Uzmanı (Mühendis) ve Elektronik
Bakım Sorumlusu istihdam edecektir.

Oyak grubu bünyesindeki Erdemir şirketine de yeni elemanlar alınacaktır.Başta Endüstri Mühendisi olmak üzere Finans Uzmanı, Satış Pazarlama Uzmanı, SAP Uzmanı ve Yazılım mühendisleri gibi çok farklı pozisyonlar için elemanlar alınacaktır.

Sektöründe lider şirketleri bünyesinde barındıran Oyak Grubu çatısı altında kariyer basamaklarını emin adımlarla tırmanmak isterseniz siz de hemen bu ilanlara başvuru yapın. Oyak Grubu açık iş pozisyonlarını inceleyerek online başvuru yapmak için tıklayınız. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.