Oyun ablası arayanlar

Oyun ablalığı son zamanlarda üniversiteli öğrencilerinin kurtarıcısı oldu. Ek gelir sağlamak isteyen öğrenciler oyun ablalığı yaparak kazanç elde ediyorlar. Oyun ablası arayanların verdiği iş ilanları internet üzerinde yayınlandığı için iş arayanlar daha kolay iş bulabiliyorlar. Genellikle oyun ablası arayanlar ya birkaç saatliğine yada yatılı bakacak eleman arıyorlar. Aradıkları kriterlere uyanlar ise genellikle okul öncesi öğretmenliği okuyan yada çocuk gelişimi okuyanları tercih ediyorlar. Bunun dışında, çocukları seven, güler yüzlü olan ve çocuğa gelişiminde destek olabilecek kişiler tercihler arasında yer alıyor.

Eğer siz de oyun ablası arıyorum diyorsanız sayfamız üzerinden iş ilanlarınızı ücretsiz olarak verebilirsiniz. Ayrıca, oyun ablalığı yapmak istiyorum diyen gençler de
ilanlarını bırakabilirler. Her iki tarafın birbirine ulaşabileceği sayfamızda hem iş hem de eleman araması yapabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken en önemli husus ise iletişim numaralarınızı eksiksiz ve doğru yazmanızdır. Birbirinize ulaşabilmeniz için bu oldukça önem taşımaktadır.

OYUN ABLASI ARIYORUM

4 yaşındaki çocuğuma eğitim verebilecek, onunla haftanın 2 günü ilgilenebilecek, sabah 11 ile akşam 5 arası çocuğumla oyunlar oynayacak oyun ablası arıyorum. Ücret dolgundur. Aradığım özellikler çocuğumu kendi çocuğu gibi seven ve onun gelişimi için elinden geleni yapan bir kişi istiyorum. Ayrıca, diksiyonu düzgün olanlar da tercih sebebim olacaktır. Kendisine güvenenler ve referansı olanlar bana ulaşsınlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.