Pensan yeni iş ilanlarına iş başvurusu yap

Pensan iş başvurusu yapmak isteyen arkadaşlar aşağıdaki bağlantımızı kullanarak sizde Pensan insan kaynakları sayfasına ulaşabilir belirttiğimiz açık iş ilanlarına başvurunuzu hemen gerçekleştirebilirsiniz.

Pensan 1976 senesinde kurulmuştur. Pensan, ülkemizin en büyük kurşunkalem, tükenmez kalem, jel kalem, kuru boya kalemi üreticilerinden birisidir. Üretmiş olduğu ürünlerde kaliteye oldukça önem vermektedir. Kalem şirketi kendisini sürekli yenilemek ve geliştirmek için son teknolojiyi takip etmekte bu yenilikleri ise araştırma ve geliştirme bölümünde uygulamaktadır. Bu son teknolojiyi takip ederek kendisini yenileyen ayrıca sektördeki pazarda rekabet edebilmesini sağlamaktadır.

Pensan, kendi sektöründe dünyanın önde gelen firmaları ile rekabet etmektedir. Şirket üretmiş olduğu ürünlerini 40'dan fazla ülkeye ihraç etmektedir bu ihraç ettiği ülkelerden bazıları ise şöyledir; Amerika Birleşik Devletleri, Rusya, Portekiz, İngiltere, İspanya, Yunanistan ve Macaristan'dır. Sizde sektöründe lider konumda yer alan kalem firmasında çalışmak istiyorsanız hemen Pensan iş başvurusu yapabilirsiniz.

Pensan'da açık olan bazı iş ilanları;

Muhasebe Elemanı İstanbul - Avrupa
SEKRETER
Makam Şoförü
Üst Düzey Yönetici Asistanı

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.