PETKİM 2014 personel alımları iş başvurusu

Petkim personel alımı 2014: Petkim,  petro kimya sektöründeki lider isimlerden biridir. Her yıl pek çok kişiye iş imkanı sunmasının yanı sıra, ülkemiz sanayisine de katkıda bulunmaktadır. Türkiye’nin en gözde şirketlerinden biriolmayı başaran Petkim, 1965 yılından bu yana hızlı bir şekilde büyümektedir. İnsan kaynakları politikası ile işe alımlarını gerçekleştirme olan Petkim, 2013 yılında yaptığı alımlarla birçok kişiye ekmek kapısı olmuştur. 2014 yılının ilk aylarında petkim eleman alımı yapacak ve iş başvurusu yapmak isteyenleri kendi internet sitesi üzerinden kabul edecek.

Her zaman değişime ve yeniliklere açık olması, çalışanlarına değer vermesi ve global bir şirket olarak faaliyetlerini sürdürmesi ile tanınan Petkim, müşteri odaklı çalışarak her zaman takdir almıştır. İşe alacağı personelin motivasyonunu sürekli yüksek tutmak, onlarla iş birliği yaparak şirketin büyümesini hızlandırmak hedefindeki Petkim, ihtiyaçları doğrultusunda iş ilanlarını
kendi sitesi üzerinden yayınlamaktadır. Adaylar özgeçmişlerini oluşturarak değerlendirmeye alınır ve kriterlere uyanlar görüşmeye davet edilir. Sonrasında, adaylara kişilik envanteri, yetkinlik ve beceri sınavları uygulanır ve başarılı olanlar işe davet edilir. Eğer siz de ülkemizin bu önemli şirketlerinden biri olan Petkim bünyesinde çalışmak istiyorsanız app.petkim.com sitesinden petkim insan kaynakları bölümünden iş başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.