Roketsan yeni iş ilanları iş başvurusu

 Roketsan iş başvurusu yapmak isteyen arkadaşlar aşağıdaki bağlantımız ile roketsan insan kaynakları departmanına ulaşabilir açık iş ilanlarına hemen başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Roketsan ülkemizde füze ve roket tasarımları yapılması, üretimlerinin gerçekleştirilmesi amacı ile 1988 senesinde Ankara Elmadağ'da kurulmuştur. Roket, füze tasarımı ve üretimi konusunda lider konumda yer almaktadır. Roket Sanayi ve Ticaret şirketi Savunma Sanayi icra komitesinin kararı ile kurulmuştur ve ülkemizde roket ve füze sistemleri hakkında en yetkin kurumdur. Şirket kuruluşundan bu yana oldukça gelişmiş ve günümüzün teknolojisine uyum sağlayabilmiştir. Uzay ve Havacılık endüstrisinin standartlarına da uyum sağlamıştır.

Şirket 2004 senesinde yapmış olduğu bazı sözleşmeler ile
ürünlerini yurt dışına da satmaya başlamıştır. Roketsan şirketinde kabiliyetlerini ve yaratıcılığını en iyi şekilde sunan 800 kişilik personeli bulunmaktadır. Eğer sizlerde bu 800 kişilik kadroya dahil olmak istiyorsanız Roketsan açık olan pozisyonlara personel alımı yapacaktır. Aşağıda yer alan Roketsan iş ilanları size uygunsa hemen Roketsan iş başvurusu yapabilirsiniz.


Roketsan'da yer alan bazı iş ilanları;


GÖMÜLÜ SİSTEMLER TEST MÜHENDİSİ
Satınalma Mühendisi Ankara
AERODİNAMİK TASARIM VE ANALİZ MÜHENDİSİ
Roketsan iş ilanları

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.