Sarar iş başvurusu yap

Şu anda bir dünya markası olan Sarar personel alımı yapıyor ve alımlarını kariyer.net sitesi üzerinden gerçekleştiriyor. Kaliteyi, şıklığı ve zerafeti bir arada sunan Sarar iş başvurusu yapmak isteyenlerin önünü açtı. Ülkemiz iş istihdamına katkıda bulunmasının yanı sıra, işsiz pek çok kişiye de iş imkanı sunuyor. 1944 yılından bu yana kalitesinden ödün vermeden ilerleyen Sarar, herkesin tercih ettiği en başarılı marka haline geldi. İlk yıllarda sadece takım elbise ile yola çıkan Sarar, şuanda 3500′den fazla çalışanı ile, kaban,pantolon, ceket,palto,pardesü ve gömlek üretimi ile geniş bir kitleye hitap etmektedir.

Dünyanın en seçkin kumaşları ile üretilen ürünler herkes tarafından beğenilmekte ve fiyatı ne olursa olsun tereddütsüz alınmaktadır. Öyle ki; her yıl büyüme hedefleri doğrultusunda personel alımı yaparak daha fazla alana ulaşmayı istemektedir. Sarar şuanda da bazı açık pozisyonlara eleman alacak. Terzi, kasiyer, depo elemanı,mağaza satış danışmanı,sekreter, elektrik bakım
elemanı, mağaza müdürü,akaryakıt istasyonu satış görevlisi, vitrin ve görsel düzenleme sorumlusu, dış ticaret müşteri temsilcisi, bayan prova mankeni, pazarlama müdürü,planlama müdürü ve endüstri mühendisi gibi pozisyonlara alım yapacak. Söz konusu iş ilanlarına kariyer.net sitesinden ulaşabilir, ilan detaylarını inceledikten sonra uygun gördüğünüz pozisyona iş başvurusu yapabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.