Tatilsepeti iş başvurusu yap

Tatilsepeti İş Başvurusu yapmak isteyenler tatilsepeti.com adresinden veya iş ilanlarının yayınlandığı kariyer.net sitesinden başvuru yapabilirler. Tatilsepeti, Türkiye’deki ilk turizm mega store olarak faaliyet göstermekte ve tatil için gerekli olan her türlü ihtiyacı karşılamaktadır. Faaliyete geçtiği ilk günden bu yana müşterilerine çok çeşitli tatil seçeneği sunarak memnuniyeti sunmaktadır. Ayrıca, müşteriler tatil seçimlerini yaparken ürün bilgilerine ve çok kapsamlı turizm gazetesi modeline de ulaşıyorlar.

Öyle ki; tatilsepeti,internet üzerindeki en çok tıklanan site olma başarısını göstermiş bir firmadır. Tatil planı yapanların gittiği tek adres olarak her zaman daha iyiyi daha kaliteliyi sunma hedefindedir. Üstelik sadece hizmet vermenin dışında müşterilerin sorularını da yanıtlayan tatilsepeti.com, en fazla 30 dakika içinde müşterileri ile iletişime geçmektedir. Bunların yanında yaptığı eleman alımları ile de iş istihdamına katkılarına devam etmektedir. Şuanda, müşteri hizmetleri
elemanı, uçak biletleme uzmanı,muhasebe personeli,engelli çağrı merkezi müşteri temsilcisi, turizm satış temsilcisi, reklam satış&kontrat sorumlusu,turizm fiyatlandırma sorumlusu, bordro ve özlük işleri uzmanı, turizm rezervasyon elemanı gibi pozisyonlara alım yapacak. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar kariyer.net sitesinden iş başvurusu yaparak tatilsepeti.com bünyesinde çalışma fırsatı yakalayabilirler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.