TOTAL personel alımı iş başvurusu

Total, 1992 yılından bu yana akaryakıt sektöründe faaliyet göstermektedir. Ülkemizde 5.sırada yer alan Total, tüm dünya genelinde yüz binlerce çalışanı ile hizmet vermektedir. Türkiye genelinde 430 istasyonu ile başarılı bir şekilde ilerleyen Total, büyüme hedefleri doğrultusunda alım yapıyor. Total personel alımı için kariyer.net sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kurulduğu ilk günden bu yana hem akaryakıtta hem de yağdaki pazar payı ile en büyük şirketler arasına giren Total, tüketicilerine her zaman kaliteyi ve üstün performansı sunmak için çalışmalarına aralıksız devam etmektedir. Total, ilkeleri arasında kültüre saygıyı ve
dayanışmayı ön planda tutmuştur. Bu ilkelerden yola çıkarak bu zamanlara kadar ilerlemiş ve ilerlemeye de devam etmektedir. Yaptığı başarılı çalışmaların dışında her yıl yeni şubeler açarak büyüyen Total şuan için İstanbul’daki istasyonlarında görevlendirmek üzere Sales Support Staff,Fleet sales channel area sales manageri, genel başvuru,fınancıal analyst ve Cıvıl Engıneer pozisyonlarına alım yapacak. Söz konusu iş ilanları kariyer.net sitesinde yer alıyor. İlan detayları için bu siteyi ziyaret edebilir, uygun olduğunuz pozisyona iş başvurusu yapabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.