UPS kargo Türkiye elemanlar alacak

UPS kargo iş başvurusu yapmak isteyen arkadaşlar aşağıdaki detayları inceleyerek sizde başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Dünyanın en güvenilir kargo taşımacılığı firması UPS Türkiye’nin çeşitli yerlerindeki şubelerinde görevlendirmek üzere yeni personeller alacağını duyurdu.

Uluslar arası ticaretin artması, yeni teknolojinin yaygınlaştırılması ile hızlı çözümler sunarak dünya ticaretinin daha etkin yönetilmesini sağlayan lojistik firması yeni çalışma arkadaşları arıyor. Sektörün global lideri olanUPS, Türkiye’nin yedi bölgesinden, tüm dünyaya hızlı ve güvenli kargo taşımacılığı yapıyor. Yaygın servis ağı, deneyimli personeli ile müşterilerine kaliteli hizmet sunuyor.

Merkezi Atlanta’da bulunan firmanın Dünya çapında, 220’den fazla ülke ve bölgede 400.000’e yakın çalışanı, Türkiye’de ise 3.000’den fazla çalışanı
bulunuyor. 81 ilde ekspres paket ve kargo taşımacılığı, tedarik zinciri çözümleri, gümrükleme ve antrepo hizmetleri ile lojistik sektörde lider olan firmada çalışmak isteyenler için yeni iş fırsatları açıldı.

Türkiye’nin her yerindeki UPS şubelerinde çeşitli pozisyonlarda personeller alınacak.

UPS Türkiye başta kargo elemanları olmak üzere, muhasebe memuru, tır şoförü, elektrik ustaları, oto kaporta uzmanları, oto mekanikçiler, üst düzey yönetici ve müdürler alınacaktır.

UPS Türkiye açık iş pozisyonlarını görmek ve başvuru yapmak için tıklayınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.