Yeni mezun iş ilanları iş başvurusu

Yeni mezun iş ilanları sayfamız aracılığı ile aradığınız işi veya elemanı kolaylıkla bulabilirsiniz. Eğer iş yeriniz varsa ve yeni mezun arkadaşlar arıyorsanız kesinlikle doğru yerdesiniz. Ya da yeni mezunsunuz ve iş arıyorum diyorsunuz, işte burası tam da aradığınız yer. Sayfamız üzerinden şimdiye dek yüzlerce kişi aradığı işi ve elemanı buldu. Eğer siz de iş veya eleman aramaktan yorulduysanız sayfamızda ilan vererek aramalarınızı sonlandırabilirsiniz. Hangi şehirde olursanız olun, hangi meslek üzerine iş veya eleman arıyorsanız arayın iş ilanlarınızı iletişim bilgileriniz ile birlikte yayımlayarak arama yapabilirsiniz. Bildiginiz gibi artık internet iş ve eleman arama konusunda uzmanlaşmış ve herkese aradığını vermektedir. Siz de bu imkandan faydalanmak için hemen yorum bölümüne gidin ve iş ilanınızı size verdiğimiz
ilan metinlerine benzer şekilde yayımlayın.


EĞİTİM SATIŞ DANIŞMANI ALINACAKTIR

İstanbul Avrupa yakası’nda ikamet eden, satış konusunda deneyimli, disiplinli, diksiyonu düzgün, ekip çalışmasına yatkın, haftanın 6 iş günü çalışabilecek ve çok iyi derecede ms office programlarına hakim yeni mezun öğrenciler alınacaktır. Başvuru için stratej insan kaynakları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

ACİL İŞ ARIYORUM

Üniversiteden yeni mezun oldum ve Çevre Mühendisiyim. Alanımda çok başarılı olacağımı düşünüyorum. Okulumu başarı ile tamamladım. Devlette veya özelde iş arıyorum. Antalya’da ikamet ediyorum. Bayanım.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.