Yıldırım inşaat iş başvurusu yap

Yıldırım inşaat, inşaat sektörüne ilk adımını Persephones Garden villaları ile atmıştır. Attığı bu adım ile birlikte bütün birikimlerini yatırıma dönüştürmüş ve günden güne büyüme yolunda ilerlemiştir. Bütün birikim ve tecrübelerini sonuna kadar kullanarak kalite standartları içinde faaliyetlerine devam eden Yıldırımerinşaat, günümüz teknolojisine uygun yeni projelere imza atmak için gece gündüz çalışmaktadır. Yıldırımer inşaat başarılı çalışmalarının yanı sıra ülkemiz iş istihdamına yaptığı katkılar ile de adından söz ettirmektedir. Yıldırımer inşat iş başvurusu için ise firmanın kendi internet sitesine göz atabilirsiniz.

Yıldırımer inşaat şuan için MALİ MÜŞAVİR alımı yapacak ve iş ilanını yenibiris.com sitesinden yayınlamaktadır. Başvuruda bulunmak isteyen
adayların; alanında en az  yıl deneyime sahip olmaları,ms office programlarına hakim olmaları, üniversite mezunu olmaları, askerlik hizmetini yapmış olmaları, likom,logo ve link programlarını iyi biliyor olmaları, ehliyete sahip olmaları ve aktif olarak araç kullanıyor olmaları ve serbest muhasebeci mali müşavir belgesine sahip olmaları gerekmektedir. Bu niteliklere uyan adaylar yenibiris.com sitesinden iş başvurusu yapabilirler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.